Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha magatoknak csináljá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha magatoknak csináljátok / maszturbáltok/ akkor is szoktátok színlelni az orgazmust?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy lebuktatok magatok előtt?

Kort, nemet, nevet, címet és bankszámlaszámot is írjatok légyszi!



2018. máj. 4. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
😂😂
2018. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, az sem megy gyakorlás nélkül... :D
2018. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Értem hogy viccnek szántad de mégis mi értelme az ilyen kérdéseknek? Valaki eltudná magyarázni? mert még a trollkodástól is messze van... ergo nem más mint egy s#@&#
2018. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
A női orgazmus egy tanult válasz az ingerre. Szóval ha nagyon kötekedni akarunk, akkor az összes eddigi az volt. Azonban, mivel ezt el kell hinni, hogy menni fog és az olyan érzés, ezért nem hiszem, hogy ezt lehet színlelni magunk előtt. Én férfi előtt se teszem, szerintem nem éri meg.
2018. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!