Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fèrfiak! Volt már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak! Volt már, hogy fáradtság miatt elutasítottátok a szexet?

Figyelt kérdés

A párom reggeltől dèlutánig dolgozott. Ebèddel vártam, aztán elmentünk ügyeket intèzni, aztán edzeni, vègül boltba. Vacsi után lefeküdtünk aludni, rámásztam, de aztmondta ő aludni szeretne. Èn megèrtem, hogy elfáradt, de hogy egy gyors eksönre se lenne ideje? Annyira felidegesített ezzel, hogy kijöttem a nappaliba, mert nem tudok aludni, pedig 4kor megyek dolgozni.

22/N



2018. máj. 5. 01:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Van, mikor az ember olyan fáradt, igen. Miért kell éjjelre hagyni?
2018. máj. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van, amikor az ember nem kívánja. Ennyi
2018. máj. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ő kezdett el vacsorakèszítès közben felizgatni...
2018. máj. 5. 01:41
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Reggeltől délutánig dolgozott, de ebéddel vártad. A többi említést sem érdemel.
2018. máj. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit amatőr voltál. Többféle képpen lehet egy férfira hatni, ha azt akarod hogy elfelejtse a fáradtságot, nem csak úgy hogy akcióra "buzdítod" :)
2018. máj. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%
Nekem még nem volt ilyen,,napi 10 órát dolgozok.f35
2018. máj. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%
Én sosem mondtam nemet ha a nő kezdeményezett. Volt hogy éjjel arra ébredtem hogy ledobja rólam a takarót és rám ugrott. Álmában annyira felizgult hogy csak úgy tocsogott. Nekem sem kellett több. Azonnal kemény lettem és már nyomtuk is.Velem nem járnál így garantálom.
2018. máj. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, előfordul ez férfi nővel egyaránt !

Nem kell ettől falnak rontani !

Velem ez nőként, többször fordult már elő, bár a párom annyira ért az ilyesmihez, hogy valamivel mindig rá tudott venni.


Majd legközelebb !

Menj engeszteld ki inkább :)

2018. máj. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
"Gyors eksönre se lenne ideje"... Ebben az esetben nem, nem érted meg, hogy elfáradt... Ne haragudj de általában a férfi az aki szex közben többet mozog, lehet már nem volt erre ereje. A másik része pedig, lehet rosszul csináltál vmit, azért nem tudtad begerjeszteni...
2018. máj. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Bizony előfordult már ilyen, volt hogy egész napos kemény munka után úgy éreztem hogy nem is menne rendesen, nem biztos hogy ki tudnám elégíteni ahogy megérdemli, emiatt ne idegesítsd fel magad.
2018. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!