Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki mindig ugyanahhoz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki mindig ugyanahhoz a prostihoz jár egy idő után szokott adni kedvezményt vagy mindig ugyanannyit kér mintha először mennél?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
szokott lenni kupon, meg hűségkártya és akkor egy idő után olcsóbb
2018. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Notol is fugg, ilyet meg nem hallottam, csak olyat hogy a csaj kicsit belezugott a paliba es felajanlotta az ingyenes egyutletet.
2018. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

... az olyan ne járjon prostihoz.


azért, mert mindig a Coop-ban veszed a tejet és a kenyeret, miért kapnál 2 év után ott ingyen kenyeret?

2018. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Én folyamatosan emelném az árat
2018. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan aki ingyen akarta hogy járjak időnkènt döngetni.


2x megdugtam de igazàból barátnőnek nem kène olyan akiről tudom hogy több 100 farok járt már benne.

2018. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Létezik, ha megkedvel.

Ez azért ki szokott derülni.

Ja, és attól még nem kedvel meg, ha dugod.

Ahhoz azért valami plusz is kell.

2018. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Kettőt fizetsz, egyet kapsz.
2018. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy túlléped az időkeretet és mégsem kér felárat vagy amúgy pluszban fizetős extrát magától ajánlja fel ingyen.
2018. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen minden tizedik ingyen kupon, illetve kártya is, kedvezmény kártya, arra is lehet hűség pontokat szedni
2018. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam eddig akiknél volt afféle kedvezmény általában az volt hogy viberen írogattunk rendszeresen egymásnak illetve előre mondta hogy mikor jön a városba ahol én élek így előre tudtam tervezni és abban az egy hétben 3-4 alkalommal mentem.

Meg jellemző még hogy nem nézik úgy az időt, 1 órából könnyen lesz 1,5 vagy akár 2, közös fürdésnél ujjazható

De volt akit az adott héten mikor erre volt elvittem kajálni, másnál meg amikor 1-2 évig jártam gumi nélkül análozhattam


Azt hogy transzikhoz is járok sose hozom szóba női prosti előtt ha téma inkább kerülöm.

2018. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!