Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok körülmetélt férfi van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok körülmetélt férfi van magyarországon? Nem bánjátok a dolgot?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Senki le sem sz@rja, nem értem miért kell ezen állandóan lovagolni.

Sok ember nem is tudja, hogy neki megcsinálták, mert csecsemő korában letapadt neki.

Valakinek érzékenyebb, valakinek érzéketlenebb, valaki higiénikusabbnak tartja valaki nem.

Egy biztos, pont ugyan úgy lehet használni előtte mint utána, és a nőknek sem számít, legalább is a 99,99%-nak nem.

2018. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
A Dob utca környékén viszonylag sok van... :D
2018. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg nem sok, én csak egy vagyok, és nem bánom. Miért kellene bánni ?
2018. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Én csak azt bánom, hogy nem hamarabb szántam rá magam a műtétre.
2018. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 B_Ut válasza:
11%

Én bánom, de sajnos nem tehetek ellene kb semmit :(

Max másoknak megmondom, hogy ne csináljanak hülyeséget :o

2018. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Te magad döntöttél mellette? Vagy még baba voltál?
2018. júl. 18. 18:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért érdekelne az ok is.

Mert ha egy balul elsült műtéti következmény miatt járt rosszul a hozzászóló, akkor arról nem maga a fitymaműtét tehet!

Én sem mondom azt, hogy ne vegyél VW-t, mert minap összetörtem egyet mert nem bírtam megállni...

2018. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 B_Ut válasza:
23%

Nem voltam baba, kisebb probléma miatt választották ezt szüleim, nem volt jó döntés, maradjunk ennyiben.


Bármilyen műtét esetén gond lehet utólag, ezért, ha nem muszáj, nem vállalunk műtéti kockázatot, csak, hogy műthessünk egyet. Főleg nem divatból. Kockázatot akkor kell vállalni, amikor valóban orvosilag indokolt.

2018. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Ajjaj, a merevedési problémáid nem ebből adódnak, hanem a vérpénisz és a pszichés állapotodból!

Inkább menj vele psichomókushoz.

2018. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 8 napos koromban lett vallási okokból, nemtudom mi a különbség, eddig nemvolt rá panasz!
2018. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!