Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemző, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy miután egy lánynak először volt dolga nagyobb farokkal (20 cm +), akkor utána már sosem akar kisebb farkú pasikkal dugni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 18:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire
2018. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
utána akar csak igazán kis farokkal dugni. nekem volt egy kis kíváncsiságom a nagy péniszek iránt, azonnal el is múlt ahogy először megkaptam, az a szex kb 2 percig (se) tartott és leállítottam a srácot mert egyszerűen nem lehetett jól dugni egy akkora szerszámmal, nem rajta múlott de életem legrosszabb szexe volt. nem tudom hogy pontosan mekkora volt, de nagy
2018. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Dettó ez a véleményem, mint ketteskének. Pont hogy utána csak kisebbel akarunk, mert a nagy fáj.
2018. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%

1 és 2: Na, azért ne legyünk álszentek :)

Ha konkrétizáljuk, hogy mondjuk egy 20-as után egy 13,5? :)


A 13.5 tök véletlen szám XD

2018. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer akadtam össze ilyen nagyobb mérettel rendelkező sráccal, és mondtam neki, hogy bocs, de nem.

Már 15-16 centivel is képes fájdalmat okozni egy pasi.

20+ az meg már olyan, mintha elefánt dugna nyulat.

2018. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
pls, voltam már extra kicsi méretű sráccal is (ne kérdezz centit, nem tudom, de tényleg nagyon kicsi volt neki), és nekem még az is iszonyatosan fájt, nemhogy több, mint 20 centi legyen...:D attól már kb. szó szerint szétszakadnék...
2018. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Esr ***** válasza:
80%

ok volt a poresz, meg a fekete farok látványa, illetve interracial agymosás

Ahogy a ffiaknál van farokméret, úgy a nőknél is van, hogy milyen a hüvely, mennyit képes befogadni kényelmesen. azt kell megtalálni, akivel ez passzol. Statisztikailag mondjuk 20 centi felett farokkal a ffi népesség 1, talán 2%-a rendelkezik. Kbre ugyanilyen arányok vannak a nőknél is. Én is voltam már olyan csajjal, aki azt mondta, hogy baromira kényelmes vagyok az előző 22 centi után, mert nem szakad szét, és élvezni is tudja a szexet. ahogy olyanról is hallottam, hogy nagy a farok, lemegy minden vér a fejből, nem tart sokáig a szex, mert a srác használni sem tudja. azt hiszi, hogy mert nagy van, már egyből ő az istenkirály. Kbre mintha lenne egy Ferrarid, csak éppen vezetni nem tudod. Sokra nem mész vele.

2018. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

6: Akkor csak én vagyok olyan peches (meg még tuti páran), hogy nem találtam (tuk) még meg a kompatibilis partneremet :\

Irigylem a párodat, ha van :P

2018. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Kis pélót több nő utasítja el, és szakít az ilyenekkel mint a nagy méretűekkel. A kicsit az ilyen 12/3,5cm-es mértecskékre értem, ami még vékony is.. sajnos nekem eddig csak negatív tapasztalataim voltak, kicsúszik, semmit sem éreznek belőle mert vékony stb..
2018. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Havernak 21 cm és azt mondta, hogy az első után a nők szinte könyörögtek neki, hogy újra megdugja őket.
2018. máj. 10. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!