Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosti elvállalja vajon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti elvállalja vajon nyilván nagyobb összegért a rövid közös időtöltést, de szex nélkül?

Figyelt kérdés
Pl levetközne előttem a csaj, én meg maszturbálnék, de nem érintkeznék a csajjal semmilyen módon, csak magammal foglalkoznék. Prostik vállalnának ilyet, vagy pedig totál kattantnak néznének engem emiatt és elküldenének?

2018. máj. 13. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán vállalná, miért is ne tenné? Nem kell csinálnia semmit sem, nem? Pénz, munka nélkül.
2018. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örömmel vállalnák el, hiszen kapnak pénzt de nem kell különösebben semmit csinálnia. Persze ez nem zárja ki, hogy hülyének néz.
2018. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán és normál összegért.
2018. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
95%

Hát ezt még én is vállalnám.


Lajos

2018. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván lenne olyan, aki elvállalná, és olyan is, aki full kattantnak tartana, és ezért biztos, ami biztos alapon elutasítana.
2018. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Na nehogy már azon izguljunk, hogy hülyének néz e a prosti (egy szexuális szolgáltatást nyújtó nő), azért mert szexuális igényeinket mondjuk el neki és azzal kapcsolatban üzletelünk.
2018. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért nézne hülyének? Mennyi olyan "hétköznapi" nő is van, aki szex nélkül akar férfival időt együtt tölteni, akkor prostik között is előfordulhat olyan, aki még örülne is neki, hogy nem kell a férfihoz hozzányúlnia.
2018. máj. 13. 19:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha körülnézel a rosszlanyok.hu-n, mindegyiknél alap szolgáltatás a "közös maszturbáció" vagy a "közös fürdés".
2018. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, biztos van, aki örülne neki.


És biztos van olyan is, aki azt gondolná, ezzel a pasival valami nem stimmel, ezért inkább nem kockáztat és lerakja a telefont.

2018. máj. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Meglátszik, hogy a prostitúció nem munka, nem szakma. A szakmához el kell végezni valamit, tehát előismeret kell, tanulmányok. Ha a prostituált elvégezne valamit, akkor tisztában lenne azzal, hogy a férfiaknak többféle igényük is lehet. De ehhez a felfogóképességük is kevés. Nekik a férfi csak olyan lehet, aki dugni akar, pedig rengeteg féle ember létezik. De ők ezt nem tudják.
2018. máj. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!