Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mertek akkor maszturbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mertek akkor maszturbálni ha van otthon más is?

Figyelt kérdés

Mi speciel egy közepes méretű házban lakunk, egy szinttel.

Szinte mindig van itthon valaki, nem nagyon szoktam bevállalni a szobámban a dolgot.

18/F



2018. máj. 22. 18:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Én merek bármikor, simán átmegyek a szomszéd szobába, ha valaki van ott ahol rám jön. L
2018. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nyitottak már rám, de nem hiszem hogy tudták mit csinálok, takaró alatt voltam. Régen csak éjszaka csináltam, de mostanában reggel és néha délután is. Felizgat a kockázat

19L

2018. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Lányként egy csöppet azért könnyebb takarni a dolgot, ha netán belép valaki :D


A fürdős módszer is játszik nálam, de van amikor már a falat kaparom a fürdésig.

2018. máj. 22. 20:59
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szinte mindig be van csukva az ajtóm. Mondjuk simán rám rontanak, de takaró alatt szoktam nap közben.

18/L

2018. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
hugomat már nem egyszer leptem meg közbe
2018. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem szeretem úgy, de szoktam. Nehéz úgy, hogy mindig résen kell lenni. Nagyon direkt rajta kapásom még nem volt. Szóval nem is esett le senkinek. Mert pár másodperccel a rányitás előtt úgy intéztem, hogy ne lehessen látni. De rendes eufória jön rám, ha egyedül vagyok, hogy végre tudom rendesen és önfeledten csinálni. Az a baj, hogy én elég végletes ember vagyok. Vagy nem csinálom, vagy gyakran ha jön egy időszak amikor rámjön, akkor napi 5-6 lenne az igényem
2018. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
26%

Persze hogy


Szerintem nagyon jol tudjak mit csinalok de ramhagyjal mert mindenki csinalta fiatalon

2018. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

16#

Velem is abszolút így van, vannak időszakok, amikor én is igénylem a napi 4-5 alkalmat, de ilyenkor is inkább megvárom a fürdést vagy az alvást.


Az az igazán gáz, hogy ilyenkor nem igazán tudok másra összpontosítani. Gyakran van, hogy képtelen vagyok tanulni, mert állandóan eljár a fantáziám. Ekkor jönne jól, ha kockázat nélkül magamhoz tudnék nyúlni, mert az akció után újra tudnám a dolgomat tenni.

2018. máj. 24. 16:56
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
Miért lenne fura? Felnőtt is vagy, magándolgaid is vannak, zárd csak azt az ajtót!
2018. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!