Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti lennétek egy nős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lennétek egy nős férfi szeretői, ha a szexben megkapnátok amit szeretnétek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mit várnátok el a férfitől, milyen feltételek mellett mennétek bele?

2018. máj. 24. 12:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Annyira állatul csinálja hogy beraktad ebbe a kategóriába?
2018. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit keres ez a kérdés ebben a kategóriában, de a válaszom: nem.
2018. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
100%

Igen, de csak ha akkora állat, hogy védeni kell. XD

Megpróbálom áttetetni jó kategóriába.

2018. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
63%

Ne légy nős férfi szeretője,szerető se légy.

Ennél megalázóbb nincs. Tudom majd jönnek a szeretők és elmondanak mindennek,de egyszer lehet belefutnak ők is visszafelé. Nyílván az már sz.r érzés lesz.

Nem,ne azért ne légy szerető,mert felesége érzései végett,pusztán elvből.

Az is nyilvánvaló,hogy ha te nem mész bele más belemegy helyetted,ha épp nem több lyukkal ékeskedik már most is,pedig ha jóképű és gazdag,elhiheted nekem,nem csak téged töm.


Apropó,anyagilag kihasználod?

Ilyenkor a csajok ezt kérik,ez a fájdalomdíj.

Mondjuk én az életben nem aláznám így meg magam,de kinek mi.


Egyébként milyen feltételeket akarsz szabni? Hétfőtől-péntekig veled,hétvégén megengeded asszonnyal töltse az időt?


Nem értelek,elválni miattad nem fog,vagy kicsi az esélye.

2018. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
56%
Hatalmas orgazmusokat okozzon,és akkor minden rendben.
2018. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
100%
Ismertem olyan lányt, aki évekig várt arra,hogy elváljon apuci (húsz évvel idősebb, két gyerekes családapa). Dehogy vált el, még akkor se, amikor megszületett a közös kislányuk. Hazament anyucihoz és ott maradt ez a lány a babával. Hazavitte vidékre a szüleihez (apuci nem fizetett, azt is letagadta, hogy az ő gyereke). És a lány elment külföldre dolgozni, mert valamiből élni kell és a szüleinek küldi haza a pénzt. Ez a szeretők sorsa,ha hiszed, ha nem! Egy jó dugásért odadobni mindent?
2018. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nem óhajtok senki ku.rvája lenni. Nem óhajtok örök második lenni, És nem, nem aláznám meg magam, sem azt a másik nőt ezzel - ugyanis a férfiak részéről a -szar házasságban élek, de nem válok a gyerekek miatt - annyit jelent az esetek kilencvenkilenc százalékában, hogy tök kényelmes hogy minden a segge alá van tolva, de unja a régi puncit. Szóval a szerető mindig is csak ri.banc lesz, az asszony meg mindig cseléd akit átba.sznak.
2018. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
41%
A férfi meg gerinctelen szemét, aki nem éri meg hogy az ember eldobja a becsületét érte.
2018. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nem elhagyott feleségek, sértett nők véleménye érdekelne elsősorban, hanem fiatal lányoké.
2018. máj. 24. 12:47
 10/39 anonim ***** válasza:
24%
#8! Miért állandóan a ffi?! Nőben nincs olyan aki csalja a párját? Te is szánalmas vagy!!!
2018. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!