Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy azonnal rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy azonnal rá tudok izgulni egy határozott fellépésű, magabiztos, domináns, engem alávetettjeként kezelő férfira, de beleszeretni képtelen lennék?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kettő közül egyik vagy másik sok nőre jellemző, de olyanról még nem hallottam, hogy valakit romantikus értelemben taszítana az, ami szexuális értelemben vonzza. Szeretni csak olyat tudok, aki kifejezetten gyengéd velem, kimutatja a törődését és abszolút egyenrangú félként tekint rám.

Félresiklott bennem valami és szexuálpszichológushoz kéne fordulnom, vagy ez valójában nem olyan ritka?



2018. máj. 24. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
WTF
2018. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút normális, hogy nem tudsz ilyenbe beleszeretni, az viszont nem normális, hogy alávetett akarsz lenni.
2018. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A kettő nem feltétlenül zárja ki egymást. A 4 fal között én is tudok parancsolni vagy az ágyban, de közben meg normál állapotban kimutatom a szeretetem, sőt néha még bújni is tudok. Ez emberfüggő.
2018. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

Oké, de nekem pl. nem menne párkapcsolaton belül a szex teljes elkülönítése az élet többi területétől, szóval nem érezném túl hitelesnek a kedvességet és a szeretetkinyilvánítást attól az embertől, aki amúgy képes ráhúzni a fejemet a farkára és szájba dugni mondjuk.:D Pedig alapvetően nem vagyok elzárkózva az ilyesmitől, sőt. Ezért is ilyen nehéz kiigazodnom magamon.

2018. máj. 24. 18:08
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Azért van ez Kérdező, mert a hálószoba nem egy másik, mágikus dimenzió ahol ha történik valami, annak nincs hatása a "való világra" és ahol az emberek teljesen kivetkőznek a normál önmagukból.

Akinek erekciója lesz attól, hogy látja ahogy fájdalmai vannak a társának, és másodrangú embernek tekinti bizonyos szituációkban, azzal inkább az lenne a fura, ha szeretnél közös jövőt.

Még akkor is, ha beleegyezéssel történik: az alázás az alázás.

2018. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is így látom egyébként, ha valakit szeretek, akkor nem akarom őt megalázni vagy méltatlan helyzetben látni, szóval elég nehéz elképzelnem, hogy ez valakinél másképp van.
2018. máj. 24. 18:21
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez nem magalázás és nem kell, hogy fájjon. A csajom imádta ha szájba dugtam, nem is én akartam. Bár ha abból indulunk ki, hogy Isten megteremtette Ádámot és amikor látta, hogy unatkozik, akkor a bordájábaól megteremtette Évát, hogy szórakoztassa... akkor a nő alárendelt valamennyire. De amúgy ezt baromságnak tartom, egyszerűen csak a férfi jellemzően erősebb, férfiasabb egy nőnél és ez egyben dominanciával is jár, amit mindkét fél valamennyire természetesnek vesz.
2018. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
#7 Isten nem létezik, viszont minden egyes embernek aki él, valaha élt vagy élni fog nő adott életet, nem pedig fordítva. ;)
2018. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az alapján akarjuk eldönteni, hogy "eredendően" ki kinek az alárendeltje, hogy hozzánk hasonló földi halandók mit írtak a világ létrejöttének körülményeiről cirka 20 évszázaddal a felvilágosodás előtt? Az nem lehetséges, hogy nem Isten alakította ki az alá-fölérendeltségi a felállást, hanem már eleve ki volt alakulva, és ennek a létjogosultságát akarták igazolni a Bibliából ismert teremtéstörténettel...? :D

Persze megvan annak a maga biológiai magyarázata, hogy miért kívánja sokunk ösztönösen az állatias, már-már nemi erőszakra hajazó közösülést, de nem hinném, hogy ez az egyetlen tényező, ami meghatározhatja, hogy az emberek hogyan viszonyulnak egymáshoz. Nem tudnám természetesnek venni azt, ha a párom meg akarna dominálni, és tudtommal nem is minden férfi akarja ezt a szerepet betölteni, szóval nem törvényszerű, hogy egy párkapcsolat dinamikája ilyen legyen. Én csak azt nem értem, hogy miért vannak bennem ennyire ellentmondásos érzések/vágyak ezzel az egésszel kapcsolatban.

2018. máj. 24. 20:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Felizgatnak a mocskos,rossz fiúk.

De kapcsolatra nem kellene.

Érthető..


Szerintem nincs ezzel gond,azok úgy is csak arra jók..

2018. máj. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!