Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 187cm/135kg vagyok. Hasam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

187cm/135kg vagyok. Hasam alatt a szemérem dombom meg van hízva oly mértékben, hogy konkrétan bele tudok kapaszkodni 3-4 centi mélyen. Meg hogyan tudhatom a péniszem valódi hosszúságát?

Figyelt kérdés

Szóval valaki segítene elmagyarázni, hogy meddig toljam vissza ezt a zsírréteget, hogy helyes legyen a mérés.

Mert ha mérek mindig más szám jön ki végeredmény képen. Privátban aki hasonló cipőben jár, vagy tud erről nekem mondani érdemi információt.

Persze a híres neves trollokat is szívesen megetettem ha éhesek.



2018. máj. 28. 02:29
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Na szóval.

Neked fél 3 előtt 1 perccel az jár az eszedben, hogy mekkora a farkad és hogyan mérd meg a zsírrétegtől?


A választ nem tudom de hidd el, a csajokat csak az a hosszúság érdekli amit a punciba tolsz, nem pedig az, ami a zsír alatt is van.


26F

2018. máj. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hát szeméremdombtól kell mérni, szóval annyi amennyi kilátszik.

Ha lefogysz, azzal legalább növelheted a farkad (használható részét)

2018. máj. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak az a fontos ami kilátszik! Ha most mondjuk 12 cm akkor teljesen mindegy mert maximum 2cm lehet rejtve. 14 cm el is kisfarkú lennèl!
2018. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!