Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti nézni vagy csinálni szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nézni vagy csinálni szeretitek inkább a szexet, baj hogy én sokkal jobban szeretem nézni mint csinálni?

Figyelt kérdés
Sokkal jobb nézni szerintem ahogy m ás szexelnek sokkal izgatóbb mint az hogy én szexelek valakivel az nem olyan jó ezért általában ha prostihoz megyek akkor párokhoz megyek és csak nézem ahogy csinálják én semmit nem csinálok úgy hogy sokkal jobb.
2018. máj. 28. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

😅😅😅

Nemtudom sírjak e vagy nevessek... Prostihoz mész és csak nézed ? Az kemény.

2018. máj. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Prostihoz pláne nem nyúlok akivel előtte vagy 10 pasival volt.... Szerintem aki prostival szexel az igénytelen
2018. máj. 28. 08:58
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ritka az aki azt írná erre, hogy nézni jobban szereti mert egyértelmű hogy csinálni jobb.

Persze a látvány is lehet izgató, de akkor sem összehasonlítható a kettő.

2018. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. Ne mondjátok nekem hogy nem izgatóbb ha nézded ahogy más, hogy csinálja mint az hogy ti vagytok benne??
2018. máj. 28. 09:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig nem izgatóbb :)
2018. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De mondjuk. Azért mert te hülye vagy. Ne akard másoknak is bemesélni a f**ságodat...
2018. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ez kamu, ha tényleg ilyen lennél akkor nem prostihoz járnál nézni, hanem swingerbe. ez csak polgár pukkasztás
2018. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem az.

De amig keptelen vagy csajozni addig a kulonbseget csak elvi uton tudod meghatarozni.

2018. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sok barátnőm volt már. Általában azért lett vége a kapcsolatnak mert Inkább csak nézni akartam ahogy maszturbál szexelni viszont nem nagyon
2018. máj. 28. 09:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor ne csodalkozz ,hogy vege lett..

Neki miert jo az ,hogy maganak csinalja te meg nezed?

Te elvezed (nyilvan o is valamennyire) de o toled nem kap semmit.

2018. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!