Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Mit takar nálatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit takar nálatok, hogy egy pasi jó az ágyban?

Figyelt kérdés
Mindent írjatok le. Köszi
2018. máj. 28. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy összetett kérdés !

Több dologtól függ, leginkább attól, hogy passzolunk-e a szexuális “témakört” illetően, és hogy meg van-e az a bizonyos kémia köztünk ! Illetve, hogy mennyire figyel a parnerére, mennyire veszi figyelembe a másik vágyait, mennyire tapasztalt, stb. Mindenkinek más a véleménye erről, hiszen mindenki más beállítottságú, többnyire mindenki mást szeret a szexben !

2018. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Megtudja hozni a kedvemet akkor is ha éppen nem akarok szexelni. Itt arra gondolok pl. hogy romantikus hangulatot teremt, bókol nekem, megmasszíroz...

Nem spórol az előjátékkal, szeret és tud is nyalni. Csak nyalni!

Nem megy el 2 perc alatt miután bedugta, de túl sokáig sem húzza. Elég olyan 10-15 perc. Tudja használni a farkát. Ha túl hosszú vagy túl vastag akkor óvatosan dug, ha meg túl rövid vagy túl vékony, akkor találja meg azt a pontot amiben mindketten érezzük a másikat. Ha átlagos méretű, akkor ne finomkodjon, legyen változatos. Egyszer csak a bejáratot dugja finoman, aztán a következő pillanatban vágja be tövig. Közben ragadja meg a hajamat, nyomjon neki a falnak, suttogjon mocskos szavakat a fülembe. Nyögjön és morogjon férfiasan. Szeretem hallani hogy élvezi.

Aztán mivel hüvelyi úton nem tudok elmenni, ezzel legyen tisztában és miután ő elélvezett, nyaljon és ujjazzon orgazmusig. Egy tipp az ujjazáshoz: ne ki-be huzogasd az ujjad, hanem kb. 5-7 cm-re dugd be és hivogató mozdulatokat tegyél az ujjaddal.

Én azt szeretem ha alig érnek hozzá a puncimhoz nyelvvel, és a végén rányomja a csiklómra és erőteljesen nyal. Így tudok elélvezni. De ez nem mindenkinél van így.

Ne 5 percig csináld, hanem amíg azt nem mondja a lány hogy elég.

Utána pedig ne pattanj fel, hanem bújj össze vele, simogasd a hátát, karját vagy a haját.

Számomra ilyen az a pasi aki jó az ágyban.

22/N

2018. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Én 95%ban egyezek a kettes válaszoló igényeivel

27f

De nem csak megfelelni akarásból hanem mert így szeretem és így fordulhatok én is a partnerhez bizalmasan ha sexre éhezem

2018. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Tokeletesen egyet ertek a 2-essel. 19l
2018. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudjon durva, szenvedélyes, de romantikus lassú is lenni. Merjen gátlástalan lenni, ha olyan kedvünk van. Figyeljen a visszajelzésekre, ne kelljen neki 5-ször elmondani hogyha valami kellemetlen, hogy csinálja máshogy. Lássam, hogy odavan értem, és mutassa ki, hogy élvezi (ha nem élvezi meg szóljon). Szerintem egyébként nincs olyan, hogy egy pasi jó vagy rossz az ágyban, mivel mindenki mást szeret. A lényeg talán az, hogy mennyire tud és hajlandó igazodni a partner igényeihez. Nagyon fontosnak tartom a kommunikációt. Ha egy pasi felénk, és nem mutat ki reakciókat az ágyban, vagy nem mer beszélni a szexről, az nekem nagyon kiábrándító. Főleg a kapcsolat elején, mikor az ilyen beszélgetések kimondottan izgatóak.
2018. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na 2 és 4 mi már tudjuk mi kell nektek de a pasitok is? :)
2018. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Igen, tudja :)

2018. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így szeretem csinálni férfiként ;)
2018. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!