Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban férfiak! Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak! Mit gondoltok a mell implantátumokról?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem nem volt vele gondom, ruhán keresztül majdnem jobban is tetszett, mint a természetes, de most volt vele tapasztalatom és érintésre kiábrándító.

2018. jún. 3. 22:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Én szeretem a szilikon melleket főleg, ha jó nagy és feszes 29/F
2018. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem jön be. Jobban szeretem a természetességet. Ha tudom a hölgyről, hogy implantátumos, sokkal kevésbé izgat a mellei, mert ha még nem is láttam, egyből megvan az elképzelés a "tökéletes" épített mellről, ami teljesen lerombolja a kíváncsiságom. Plusz egyből a heget keresném, hogy hol nyomták be és mekkora helyen 😀 de ez csak az én furaságom
2018. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Unkn0wnBoss válasza:
69%
A páromnak van . Szerintem teljes korrekt . Semmi gond vele . Fogasra sem rosszabb mint termeszetes tarsai .
2018. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Felesleges.
2018. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Aki szerint rossz, felesleges, vagy netán egyenesen kizáró ok (ilyet is olvastam már), az amúgy elfogadna egy nőt tubuláris mellel pl.? Csak azért kérdezem, mert általánosságban azt tapasztalom az embereken, hogy szerintük ilyen beavatkozásra kizárólag a kicsi, ámde formás, feszes és hetyke mellel rendelkező nők vállalkoznak.
2018. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem is nagyon kiábrándító minden, ami nem természetes!


Én nem is értem, hogy az a sok ostoba nő mit gondol, amikor ilyen művi dolgokat ültettet be magának?!


SOKKAL jobban tetszik az igazi mindenből és még akkor is vonzóbb a számomra, ha nem tökéletes, sőt!

2018. jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

[link]

Tehát egy olyan csaj, mint a jobboldali, vagy aki teljesen lapos, fogadja el a tényt, hogy ilyen a melle, és ne akarjon soha szép cicit? Mert az kiábrándító?

Szerintem igenis vannak olyan helyzetek, amikor indokolt, sok nő egyébként lelki traumaként éli meg, ha nincs vagy nem szép a melle, és műtét után magabiztosabb, boldogabb életet él. De ezt a pasik úgysem értik meg.

2018. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez erősen izlés dolga, szerintem a jobb oldalinak is nagyon szépek a mellei, csak nem nagy (és akko' miva') van akinek bejön, van akinek nem. Ezért szerintem nem kell háborút indítani. Aki megcsináltatja a melleit ugyanúgy megtalálja párját, mint aki nem. Plusz egy nővel kellene házasságot kötni, és családot alapítani, nem a melleivel.
2018. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem a szép cici a kiábrándító, hanem a MŰ cici.

És nem mindenkinek jön be a nagy csöcs - valaki a fiúsabb mellre bukik - ízlések és pofonok.


Fogásra akkor is kevésbé taszít egy kis mell, mint egy mű mell - legyen az bármilyen szépen megcsinált, de akkor sem az igazi és számomra kiábrándító.

2018. jún. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Én nekem sose tetszettek a műcicik. Érintésre se és kinézetre se. Ha kicsi akkor kicsi, de eredeti és arra beindulok. Viszont a műcickókra egyáltalán nem.
2018. jún. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!