Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Strapon kedvelő lányok! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strapon kedvelő lányok! Ha olyan pasitok lenne, aki benne van a dologban, milyen gyakran szeretnékek szerepcserés szexet?

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
elméletben vonz a dolog, és már fantáziáltam is ilyesmiről, de nem tudnám megdugni a barátom, élesben taszítana a dolog, valahogy túl férfias hozzá.
2018. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy. 😊
2018. jún. 10. 00:10
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
A pasiknál amúgy is indokoltabb az anál a prosztata miatt mint a nőknél ahol semmi nem indokolja ,csak sok az önérzetes FÉRFI aki attól érzi magát férfinak hogy tabu a segglyukuk és egy másfajta élvezettől fosztják meg magukat.
2018. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Nem vagyok csaj, de a vâlaszok nagyon érdekelnek engem is :))

40F

2018. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kár,hogy kevés lányt érdekel,mert én kipróbálnám férfi létemre:)
2018. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
én teljesen a páromra bíznám a dolgot, olyan gyakran csinálnám, amilyen gyakran szeretné. :)
2018. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amilyen gyakran mindkettőnknek van hozzá kedve.
2018. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kedvünk van hozzá akkor csináljuk..! 49 bi csajszi
2022. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!