Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogy viselkedtek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy viselkedtek, amikor egy lányt csak megakartok dugni?

Figyelt kérdés
Amikor csak szexre kell. És hogy, amikor többet is akartok tőle? Egy nőnek mit tanácsoltok, hogy ezt megkülönböztesse? Úgy érzem, most egy kicsit meghaltam, az építő jellegű hozzászólást megfogadom.

2018. jún. 16. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanúgy mint amikor nem, csak.
2018. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Minden ismerkedéshez hozzá tartozik a szex. Ha jól működik a dolog akkor több is lehet belőle. Ezt tapasztalatból mondom. Ha komolyabban érdekel a dolog kérdezhetsz tőlem.
2018. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha 2 hónap után és a 10. randin túl még nem dugott meg akkor lehet hogy komolyak a szándékai.

De ha úgy viselkednek a nők hogy 10-ből 8 leszop a kocsiban az első randin akkor ilyen nővel hogy legyen komoly? Ha velem megteszi mást is le fog szopni 1 óra ismerkedés után.

2018. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mennyire aranyszabály, hogy aki célozgat rá, nyomul, az csak szexet akar? Mondjuk az esetek "hány százalékában" van így? Azok, akik nem csak ezt akarják, sosem célozgatnak rá, nem akarnak "meghódítani". Bocs a hülye fogalmazásért.
2018. jún. 16. 18:52
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha már az elején célozgat rá akkor csak dugni akar. Aki komoly kapcsolatot akar az megvárja míg eljön az ideje és csak akkor hozza fel a témát. De az nem az első 4-5 randin.
2018. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Én sosem csak egy alkalmat akarok.

Elvégre ha jó, akkor miért ne akarjak többet?Olyan meg még nem volt, hogy ne lett volna jó ;)

32/F

2018. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5-ös: gondolom te vagy 3-as is. Szóval ha te komolyan gondolod egy lánynál hosszú hetekig fel se merül a szex? Amikor azt írtad 10. randi, azt hittem túlzol. Szóval ez a normális? Így viselkednek a férfiak, ha komolyan gondolják? Manapság a csapból is az folyik, milyen "lazák" a nők, én pedig inkább "kislány" vagyok, nem akartam, hogy így tűnjön a pasinak is.
2018. jún. 16. 20:17
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ezt előre nem lehet teljes bizonyossággal megkülönböztetni. Abból derül ki, hogy mit csinál két szex között.
2018. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha meg akar ismerni, és nem sürget, nem erőltet bele semmibe, akkor többet akar. Ha nagyon hamar kezdi nyomni a szex témát, akkor nem olyan bíztató a helyzet.


A szeretet önzetlen, és türelmes. Szóval ha valaki nem csak szexet akar, akkor az türelmes lesz, nem erőltet bele semmibe, figyelmes. Ha biztonságban érzed magad mellette, nincsenek kétségeid, az jó jel.


De járj nyitott szemmel, mert a mai világban vannak gerinctelen pasik (nem férfiak), akik nem viselkednek másképp, nem tudod egyértelműen, mit akarnak, és átvernek.

Épp a napokban volt valami ehhez hasonló kérdés:

"Miért akarnak többet a szexpartnereim tőlem? Amúgy barátnőként kezelem őket." Na vajon miért? -_-


Szóval vigyázni kell, vannak gerinctelen idióták, akiknek csak trófea kell, és ezért bármit bevetnek.


23/F

2018. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem tudok válaszolni mert számomra egy nő nem csak egy használati eszköz!


Az ilyen férfiakat megvetem akik csak erre utaznak.

2018. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!