Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajoknak van olyan jellegű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak van olyan jellegű gátlásra okot adó testrésze/tulajdonsága, mint a pasiknak a péniszméret? Ha igen, mi az?

Figyelt kérdés
Ugye első blikkre a mellméretet mondanám, de az sem biztos, hogy olyan paráztatós számukra, mert rengeteg pasinak bejön a pici mell, ráadásul nincs olyan pasi, aki a kicsi melleiért dobná a barátnőjét, míg fordított esetben rendszeresek azok a megcsalások/félrelépések, amelyek okát a pasi kis péniszméretére lehet visszavezetni. Vagy a felesleg lenne az, ami össznépi női gátlást okozhat...? Mondjuk ez is hülyeség, mert rengeteg szexisen husis csajt látok, akik meg undorítóan vannak elhízva, azok nagyon elenyésző részét teszik ki a nőknek.

2018. jún. 16. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Punci, mell, meg talan meg a fenek is
2018. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1: A punci mégis miért? Nehogy a salátapuncival gyere, mert hátast dobok. Falhoz kellett volna verni, aki kitalálta, hogy van olyan, hogy ronda punci. A szúnyogcsípés méretű mell is kb. olyan, mint a 10 cm alatti farok, az ennél nagyobb meg szinte minden pasinak bejön. A fenék meg olyan, amire lehet gyúrni, ha egy nőben minimális akarat van, de f@**ra te nem fogsz tudni gyúrni.
2018. jún. 16. 22:11
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Mell, punci, fenek, comb, has, narancsbor, striak, bimbo... soroljam meg ? Egyebkent barmelyik testreszunkon kepesek vagyunk betegesen parazni, nyugodj meg. Egy notol kb elvart a tokeletes, sima, szortelen bor, lapos has, peckes, formas, megfelelo meretu mellek, kis bimbo, kis bimboudvar, kerek, feszes fenek, szep, borhibaktol mentes arc, viragillat mindig, mindenhol, ne is izzadjunk, aranyos testalkat, darazsderek, "noies" csipo, keskeny, de aranyos vall... nektek mi jutott.. a peniszmeret. Atyavilag.
2018. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Ti azt hiszitek, hogy ha nem 20 centis a farkatok kétszer félbehajtva, akkor már nem tudtok kielégíteni egy nőt. Holott ez orbitális tévedés.

Egy egészséges önbizalmú nőnek nincs ilyen agylövése. Mivel nem testrészeken múlik, hogy jó-e a szex, hanem a nő és férfi figyelmességén, odaadásán, önzetlenségén.

Ha valakinek nem tetszem, mert kicsinek/nagynak tartja a mellem, vagy nem elég csupasz, esetleg túl csupasz a puncim, stb, akkor megmutatom neki hol az ajtó.

Majd jön egy olyan, aki úgy kedvel, ahogy vagyok.

Én nem leszek depressziós egyetlen férfi miatt sem.

2018. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3:

"nektek mi jutott.. a peniszmeret. Atyavilag."

Ezt ugye nem gondoltak komolyan?

Soroljam?

- +180 cm magasság

- Széles férfias vállak

- Egyenletesen borostás arc

- Markáns, férfias állkapocs

- Alig ritkuló dús haj (sokaknál már a "mikiegér hajvonal" is kizáró)

- Mély szexis orgánum (ami nem külső, de ugyanúgy genetika)

- Nagyobb férfias fej (ugye a kisfiús méretű fej szintén nem férfias)


És még sorolhatnám azokkal a dolgokkal, amelyek terén a férfiak felé nagyobb az elvárás, mint a nők felé (pl. karrier, fizetés, személyiség/humor/duma)

2018. jún. 16. 22:27
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
punci. ajkak mérete, az, hogy nem szimmetrikus. szerintem legtöbbeknél az hasonlítható a ti méret"problémáitokhoz"
2018. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek van olyan testrésze amit nem szívesen mutogat, hogy kinél mi ez, az változó. Nekem pl az egyik mellem egy picit nagyobb a másiknál, eddig még senki nem tette szóvá, ettől függetlenül gyanítom, hogy észrevették már. Lehet, hogy a férfiak nem olyan kritikusak ilyen szempontból, de engem zavar. Jobban mondva régebben nagyon zavart, mára már elfogadtam, ez miatt kés alá feküdni biztosan nem fogok, de nem is szívesen mutogatom.
2018. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#5

Hallod, nőként én örülnék a legjobban, ha a személyiség tekintetében lennének magasak az elvárások felém, nem külsőségek terén.:D Röhej, hogy ezt állítod be úgy, mint valami rossz dolgot.

Egyébként nekem pl. pont a melleim okozzák a legtöbb frusztrációt, mert nem, nem az a baj velük, hogy kicsik lennének, hanem cső alakúak, szétállnak, lógnak, és a bimbóudvarom is nagy. Szerintem ebben az esetben nem melyek túl sokra a D kosarammal.

2018. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8: "hanem cső alakúak, szétállnak, lógnak, és a bimbóudvarom is nagy."


Szexben mégsem jelentene számodra hátrányt, ellentétben az én 3,5 cm vékony farkammal, amit valószínűleg te nem is élveznél.

2018. jún. 16. 22:41
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ha fel sem áll rá a pasinak, az elég nagy hátrány, nem?

2018. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!