Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy vélekedtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy vélekedtek erről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szerintetek maximum hány éves pasival szexelnétek, oráloznátok? Hány évesek vagytok? Szerettek csajosan öltözni?

2018. jún. 17. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha Szingli lennék akkor:

Maximum:

36-40 éves

Orál : igen ha frissen mosott csak akkor!

24 éves vagyok

Csajos öltözék: Igen szeretek csinosan öltözni de nem ribizlisen tehát nincs kint se a mellem se a seggem

2018. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
23 éves vagyok, komoly párkapcsolatban, de ha egyedül lennék, akkor is komoly kapcsolatot keresnék már. Így 21-28 éves kor között érdeklődnék első körben férfiak iránt.
2018. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Max 50. 20/L
2018. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
#3 vagyok! Köszi a 7 privátot, tartsátok meg másnak ;)
2018. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj kedves, mit vártál? :D
2018. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Maximum 45. Szeretek csajosan öltözni, már amennyire az illik a molett alkatomhoz.

20L

2018. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!