Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nagyon gáz, ha 18 éves fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akosszabo kérdése:

Az nagyon gáz, ha 18 éves fiú létemre még szűz vagyok és nem volt még normális párkapcsolatom, vagy elég ha azzal nyugtatom magam, hogy későn érő típus vagyok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Semmivel sem kell nyugtatnod magad, inkább keress egy barátnőt. Egyébként teljesen normális, rengetegen vannak így, és nem csak fiúk. Majd 25 fölött lesz gáz, bőven van még időd.
2018. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19 évesen szexeltem először, azóta 4 számjegyű partnernél járok. 25 vagyok. N. Szóval ne aggódj.
2018. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
#1 18 évesen megnyugtatod hogy hülyeség amit ír miszerint nem gáz ez az állapot, majd meghatározod mikor lesz gáz... taps taps
2018. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

A te korodban én is így voltam.

AZ A GÁZ, HOGY NYUGTATOD MAGAD.


Ne nyugtatózz, cselekedj!

2018. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

#2, jól értem, hogy szűk 6 év alatt ezernél több fiúval feküdtél le? Ez két naponta egy új fiút jelent, minden áldott napot számolva, de ha egyik-másik kibírta egy hétig is, akkor kellett hogy legyenek olyan napok, amikor két fiú is megvolt.

Bocsánat, de nem hiszem el! Fizikai képtelenség, és elképzelhetetlenül nagy fokú érzelmi eldurvultság kellene hozzá.

Kivéve, ha prostituált vagy. Akkor viszont csúnya, vagy előnytelen alkatú lehetsz, mert a heti 3-4 vendég az éhenhalásnál több bevételt hoz, de egy jobb cégnél adminisztrátorként többet kereshetnél.

2018. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5,


Nem is akartam reagálni, de mivel anonim oldal, azért leírom. Pár éve hódolok a swinger életérzésnek, ahol gyakran kialakul gang-bang, többes felállás is. Egy éjszaka alatt akár 15-20 partner is lehet. Nem véletlenül írtam partnert a fenti hozzászólásomban sem. A nőket, akikkel együtt voltam is beleszámolom vagy ha egy férfit csak orálisan kényeztettem.


A prostis logikádat pedig nem értem. Egy szép nőnek pont, hogy kevesebb férfivel kell lennie, mert jóval magasabb a tarifája, mint egy kevésbé dekoratívnak. Lehet egy átlagos vagy idősebb nőnek napi 5-10 kuncsaftja, más meg heti 1-gyel is 10x annyit keres.

2018. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Vége van a suliban itt a nyári szünet és az összes szűz felszabadul a netre kérdezni? Ezzel leszt tele a GYK szeptemberig?


Amúgy nyugi nem gáz

Mindenki volt szűz és mindenki el kezdte valamikor

24 N

2018. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2 #6, A prosti dologban igazad van, az is megoldása a függvénynek, amit írsz. Nem gondoltam át eléggé.

A swinger életmód nagyon távol áll tőlem, sejtem is az okát.

Tulajdonképpen mit akartál mondani a kérdezőnek? Azt, hogy még bármi lehet?

Írhatok neked privátot?

2018. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!