Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan esett rosszul hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul hogy nem elégített ki? Nő

Figyelt kérdés
Úgy szeretem a szexet ha előtte élvezésig nyal. Ma herpeszes volt így egyikünk sem akarta. Kértem hogy akkor simogasson a kezével... közben folyton elaludt , abba hagyta kicsit. Így nekem csak szenvedés volt hogy abba hagyja a simit gyakran. Kedvem se volt már a szexhez így. Alapból nagy az igényem ,csak csikló orgazmusom van, így -tök rossz ha csak belekezd. Én vagyok csak ilyen hisztis pics ? Ő 25/F

2018. jún. 18. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
gyere át én nem vagyok herpeszes
2018. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Persze hogy jogos ha előbb felizgat és utána a nagy semmi !
2018. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Igazad van, de a pasidat is meg tudom erteni. Ugyanis vizsgaidoszak alatt en is jartam ugyanigy... be-bealudtam kozben...

Qrva gaz, de ez van ;)


32 F

2018. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Jogosan bizony.

Én is voltam már olyan fáradt, hogy nem ment volna. Lehet szólni a másiknak, hogy ez van, és akkor nem reménykedik. Szerintem, ha már nekikezdünk, csináljuk rendesen, ne aludjunk el közben. Mert így ez sokkal rosszabb, mint szépen megmondani, mi a helyzet.

2018. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Én is ugyanilyen vagyok nőként. Ha azt akarom, akkor azt akarom, és smafu az empátia. Keljen fel. Dolog idő van. De ez egyébként odavissza működik. Én is bármilyen fáradt vagyok, ha igényli, kényeztetem, míg el nem élvez. Szóval szerintem jogos.
2018. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Jogosan.

Az a pasi aki szereti a nőjét, az a minimum hogy kielégíti.

2018. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Hááát kedves lányok fiúk,

Én soha nem tudatm annyira fáradt lenni, hogy ne legyen kedvem szanaszéjjel nyalni-ujjazni egy puncit.

És 50-es férfiként azt mondom, nem teljesítenünk kell, hanem éelvezetet kényeztetést adni.

És ha fáradtság miatt nehezebben áll fel, higgyétek el, a lány megoldja, hogy felálljon :-) Akkor meg úgyis megy minden a maga utján tovább :-)

2018. jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kispotzak ***** válasza:
Nem vagy hp, de azért ha látod a párodon, h iszonyú fáradt, akkor nem kéne erőltetni a dolgot.
2018. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy igy olvasom, ez nem csak neked volt szenvedés..
2018. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem tudom, szerencsétlen hót fáradt, nekem nem lenne kedvem erőltetni ha belealszik...így nem is kívánnám :D


nekem a szex kölcsönös örömszerzés, de még ha csak az egyikünk van is csak kényeztetve, úgy nincs egyikőnknek sem kedve, hogy a másik csak kényszerből csinálja..ez így nem is izgató és önzőségnek érezném.


persze vannak párok, akiknél ez nem így működik, számomra picit fura, de a lényeg, hogy passzoljanak az igények.

2018. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!