Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, meddig bírjátok ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meddig bírjátok ki orgazmus nélkül? Ha sokáig nem nyúltok magatokhoz, milyen gyorsan mentek el?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

1,5 évig simán bírtam.

nem függ attól milyen rég volt...

2018. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha sokáig nem nyúlok magamhoz, akkor is eltudom nyújtani, ha van időm és élvezni akarom. De ha minél előbb el akarok menni, akkor 1-2 perc.
2018. jún. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hónapokig.

Mindenhogy 15-30 perc kell hozzá.

2018. jún. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé orgazmus függő vagyok, amolyan stressz levezető ez nekem. A leghosszabb idő amit kibírtam az 1 hét volt.

De nem befolyásolja hogy mennyire megyek el gyorsan. Direkt nem húzom, halasztom a masztit, hanem amikor rám jön, akkor csinálom. Ha 1 hétig nem kívánom, akkor 1 hét után is ugyanannyira kívánom mintha csak fél óra telt volna el.

2018. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor nem volt barátom nem vágytam rá sűrűn, igazából neha ramjott de ennyi.

Most meg folyton akarom, de igazából nem maga a szex miatt hanem miatta.

Szóval most nem sok napot bírok ki enélkül.

2018. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Egy napig se.

Mindennap kell masztiznom vagy kiidegelek mindenkit a környezetemben.

2018. jún. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamiért nem tudok maszturbálni egy ideig, akkor kb 1 hét múlva alvás/álmodás közben lesz orgazmusom.
2018. jún. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem fugg ossze a ketto

A leghosszabb idodszak az 2 ev volt - ok ebben benne volt a betegsegem is. Nem is kivantam a szexet.


Ha jo ideje nem volt akkor sem elvezek el gyorsan, nekem pasival mindig tobb ido kell. Maszival annyi amennyit akarok. Ha eppen keves az idom akkor par perc ha raerek akkor akar 1-2ora is elmegy vele.

2018. jún. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy év volt, terhesség+utána. Libidóm nulla volt. Most, hogy visszajött, minden nap el kell szórakoztatnom magam.
2018. jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5 évig nem volt szex sem maszti.

A kívánást jobban befolyásolja illetve az orgazmus nagyságát. Ha kiéhezettebb vagyok akkor erősebb, intenzívebb az orgazmus is. Ha minden nap szexelek akkor sokkal mérsékeltebb olykor olyan "meg volt" érzés csak. Nem szeretek minden nap szexelni vagy izgatni magam akkor sem ha kívánom vagy igényem van rá mert a kielégülés sem lesz olyan faldöngető, plafonleszakadós.

Szóval jobban szeretek nagyot élvezni mint letudni az egészet.

2018. jún. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!