Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám lebuktatni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám lebuktatni?

Figyelt kérdés
A bátyám (16) elcsórja a ruháimat és amikor egyedül van itthon valószínűleg hordja őket. Múlt héten amikor a szobájában találtam a kabátomat és erről kérdeztem, sértegetett, hazugnak nevezett, hogy én tettem oda. Nem akarom a szüleinket belevonni, mert ez a mi dolgunk és csak a veszekedés lenne belőle. Mit tudnék csinálni? Elegem van a perverzségéből!

2018. jún. 29. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
rakjál tűt a ruhádba, és akkor megszúrja, ha megfogja.
2018. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Határozott fellépés!


Most ezt sokan félre fogják érteni, de...


Legközelebb menj oda hozzá, ha rajta kapod, basz..d fel a falra és mindenre elszánt tekintettel mondd neki, hogy ráb...szik, ha folytatja. Bár lehet még tetszene is nek, de egy próbát megér. Nyugi, nem fog tudni/merni mit reagálni, azt sem tudja majd hányadikán van elseje. Csak bátran!

2018. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kettes, köszönöm az ötletet! Nem tudom hogy menni fog-e, valószínűleg csak akkor hordja, ha egyedül van otthon, de majd figyelni fogom. Azért még szívesen látok más válaszokat is :)
2018. jún. 29. 23:13
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Kb két napja ugyanezekkel a szavakkal már egyszer kiírtad a kérdést.
2018. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

zárható szekrény. Jobb ötletem nincs...

vagy zárható szoba.

2018. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Van egy tippem, kíváncsi vagy?
2018. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, kiírtam a kérdést, de törölték a fiókom koromra hivatkozva.


Sajnos nem tudom zárni a szekrényem.


És persze minden ötlet érdekel. :)

2018. jún. 30. 01:23
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Beteg egy család...
2018. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudsz vele mit csinálni.

Én egyszer mentem kelteni az öcsém (11éves volt), és egy régi melltartómban feküdt. Azóta is volt hogy találtam nála ruhákat.

Ő még most serdül, reméljük hogy csak kíváncsiság, de azért elkönyveltük hogy lehet ferdehehajlam nála (nem bírtam magamban tartani, de senki sem szólt neki vagy bántotta, mivel szeretjük mindenhogy szeretni fogjuk).

A testvéred, én is szoktam cserélgetni ruhákat a nővéremmel, nincs benne semmi. Ha annyira zavar rakd mosásba amikor észreveszed hogy nála volt.

2018. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben biztosan komolyabban leülnék vele beszélni erről. Ha ennyire tagadja a dolgot és csak akkor csinálja, mert nem látja senki, akkor lehet,hogy komoly a dolog. Ekkor pedig a megszégyenítés nem célravezető. Gondolom nem akarsz rosszat neki,hisz a testvéredről van szó. Lehet,hogy csak úgy érdekelték a női ruhák és semmi komoly, de a melegségtől kezdve a transzneműségig elég sok minden oka lehet. Azért is érdemes odafigyelni arra,hogy hogy állsz a dolgokhoz, mert révén ,hogy csak 16 éves, serdülő, nagyon érzékeny lehet ezekre és fontos,hogy a körülötte lévők hogy állnak hozzá.



Amúgy elég régi a kérdés.. van fejlemény?

2018. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!