Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem ha combfixben lábbal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem ha combfixben lábbal kiverik de nem vagyok ilyen retardált, akinek csak a láb kell a nőből viszont megis ilyennek gondolnak?

Figyelt kérdés
Miért gondolja majdnem mindenki az olyanokról mint pl én azt, hogy valami idióta? Igen, szeretem ha a lány a lábával kényeztet, szeretem ha kiveri nekem, szeretem ha combfixet húz es úgy csinálja, viszont ettől meg nem vagyok valami degenerált állat. A “labfetist” össze szoktak mosni azokkal akik szagolgatnák, meg büdös zoknit vennének meg ilyesmi emberekkel, akik tényleg nem normálisak. Én tényleg próbáltam, hogy milyen az, amikor a lány “kutya pózban” simogatja majd veri ki, majd a végén el élvezek a lábára és hihetetlen izgató, annyira mint a szopas vagy egy jó szex. Viszont az ilyen szagolgatos, nyalogatós, használt zokni/harisnya gyűjtögetős idióták miatt ha megemlítem, akkor engem is azok köze a retardaltak koze sorolnak, pedig nem vagyok ilyen.

2018. júl. 2. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Retardalt vagy,hogy nem szagolod meg a beizzadt labam. Az alap. Es rajongjal a budos harisnyaimert is. :D


:D :D


N

2018. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vártam hasonló válaszokat, köszi ;)
2018. júl. 2. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Ne foglalkozz mással.Ha találsz oklyan nőt,akine ez bejön ,akkor mit érdekel,hogy a többinek mi a véleménye róla.
2018. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!