Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek, ha kiderülne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne hogy azzal akivel lefeküdtél vagy szexkapcsolatban voltatok az a személy a legjobb barátnőd vagy barátod Exe amiről Te nem tudtál?!

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem mostani a dolog

Barátnőmmel 20 éve vagyunk a legeslegjobb barátnők gyakorlatilag az ovi óta!

Nem régiben segítettem neki pakolni válogatni átnézni a dobozokat és kezembe akadt egy közös fotó egy fiúval!

Kérdeztem,hogy Ő ki? Mondta hogy még 2009-ben volt a párja de nem tartott sokáig a kapcsolat a távolság miatt akkor volt 15 éves a srác pedig 27

Nekem meg égett a pofám mert Én ezt a srácot diákmunkán ismertem meg jóval később 2016-ban

Azért nem tudtam erről a Pasijárol mert 2009-ben én másik középiskolában voltam és csak 2010-ben mentem vissza a lakóhelyenen lévő Gimibe ahová barátnőm is járt

Azt tudom hogy ezzel a sráccal nem volt semmi ! A legintimebb ami történt köztük az a csók volt! A szüzességét 17 évesen vesztette el szóval nem vele!!

Szóval én ezzel a sráccal 2016-ban ismerkedtem meg párhónapig össze jártunk majd megszakítottuk a kapcsolatot azóta nem is hallottam róla

Nos Barátnőmnek is van egy 6 éves kapcsolata 3 éves kisfia

Én több mint 3 éve vagyok párommal és van egy 1 éves kislányom


Azon gondolkodom,hogy elmondjam e Barátnőmnek hogy ismerem az exét és (sajnos) közelebbről is

Azért sajnos mert Nálunk alap szabály voot hogy egymás párja,exe Tabu!!!!

A barátságunk fontos számomra

De ha nem mondom el úgy érezném hogy be csapom hazudok Neki!

Mivel nem tudom mennyire fűzték mély érzelmek ehhez a sráchoz anno így nem tudom mennyire bántanám meg isz még az egyességet is felrúgtam

Hogyan tálaljam neki úgy hogy a legkevésbbé legyen bántó vahy fájdalmas?!!!

Válaszokat előre is Köszönöm


Ui:. Nincs rossz válasz én senkit nem fogok le pontozni :)



2018. júl. 5. 10:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

El írtam egy Évszámot

Nem 2016-ban hanem 2014-ben ismertem meg a srácot

2018. júl. 5. 10:17
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Te ismered a barátnőd, nem tudom mennyire kezeli jól az ilyen dolgokat. Viszont nem szándékosan csináltad, nem tudtál róluk, tehát ha szerinted érett és normális gondolkodású a barátnőd, akkor elmondhatod neki, a te lelkiismereted is megnyugszik és lehet ő is örülni fog, hogy őszinte voltál vele. Megmondhatod neki az egész sztorit őszintén, amit itt leírtál, nem hiszem, hogy ebből probléma lesz.
2018. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges lenne elmondanod neki, pláne így, hogy már lassan 2 éves dologról van szó és nem lett belőle komolyabb dolog. Amúgy miért pont most merült fel benned ez a kérdés, ennyi idő után? Illetve ha több mint 3 éve vagy együtt a pároddal, és 2016ban ismerted meg a srácot, akkor te megcsaltad vele a párodat?
2018. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

# 1

Jaaa...így már oké :D

2018. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3-as nem nem csaltam meg írtam hogy elírtam az évszámot de látom észre vetted :)

4 éves fologról van szó

Azért mist merült fel mert kb 2-3 hete Tudtam meg hogy az a srác akivel nekem szeykapcsolatom volt 9 éve Barátnőm Párja volt

2018. júl. 5. 10:40
 6/15 A kérdező kommentje:

2es Mindenféleképpen el akarom neki mondani

Csak nem akarom megbántani

Érett okos Nő csak érzékeny lelkű

2018. júl. 5. 10:41
 7/15 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Nézd, nem tudtál róla, hogy ez az ember az exe volt, ráadásul ha jól következtetek, akkor neki sem jelentett olyan sokat a srác annak idején.


Szóval egy őszinte, baráti beszélgetéssel ezt meg lehet oldani. Magamból és a barátaimból kiindulva, egy 20+ éves barátság nem egy múltbéli kalandon múlik. Ha meg igen, hát... legalább kiderült.


Nyilván, ha szándékos árulásról lenne szó, az gondot jelent - és mérlegelném, hogy ha eddig nem okozott neki fájdalmat, akkor most okozzak-e azzal, hogy felhozom. De nem erről van szó, én elmondanám a barátomnak, ha ilyen helyzetbe kerülnénk.


F40

2018. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges lenne elmondanod neki, ha akkor nem mondtad el, mikor megtudtad. :) Pláne, hogy egyikőtök se tartja vele a kapcsolatot, és neked se, neki meg pláne nem jött össze komolyabb dolog vele. Említésre nem méltó dolog ez szerintem. Tiszta lehet a lelkiismereted! :)
2018. júl. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen lehet akkor kellett volna elmondanom rögtön csak meg fagytam és magamban elejtettem egy B+-et

De végülis az arcomra volt írva és a Barátnőm ismer már annyira hogy felismerje a testbeszédem Biztos Tudja sejti! De nem az a fajta aki rákérdez megvárja míg te közöld

Meg én se úgy ismerem hogy 20 év barátságot dobna a kukába ez miatt

Csak én érzem rohadt kellemetlenűl magam

2018. júl. 5. 10:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nyomja a lelkedet, akkor mondd el neki. Nem hinném, hogy megharagudna emiatt! :) Szerintem csak legyinteni fog rá, hogy ilyen apróság miatt nem kellett volna, hogy aggódj.
2018. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!