Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a 80/20-as szabály a szexre is érvényes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ez ugye a Pareto-elv, amit sok dologra használnak az élet számos területén, de itt a gyk-n inkább a társkeresési problémák kategóriában tűnik fel jellemzőek, konkrétan, hogy a nők 80%-a a pasik felső 20%-a iránt vonzódik így a nők kínálati többlete miatt a célközönség (top pasik) számára nagy a mozgástér és ez vezet az alkalmi szexek és megcsalások garmadájához. Na mármost, én azt gondolom, hogy a szex terén is ez az elv működhet. Ugyanis az átlagméret kb. 13-15 cm ugyanakkor a nagyfarkú pasik percentilise (a vizsgált minta hány százaléka tartozik az adott kategóriába) is kb. 20%. Tehát min. ennyi lehet a nagyfarkúak aránya, ami nagyon nem elenyésző jelenség, magyarul minden 5. férfinak tökéletes a mérete a legtöbb nő igénye szerint. Ezzel valószínűleg a nők is tisztában lehetnek és ez okozhatja a kisebb mérettel rendelkező férfiak aggodalmát. Szerintetek is így van? A nők valóban megtalálhatják célirányosan azokat a pasikat, akik iránt vonzódnak és így a többi valóban hoppon maradhat? Mit gondoltok erről?

2018. júl. 5. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

A szexre lehet, hogy érvényes, de a farokméret és a női kielégülés összefüggésére biztosan nem. Ugyanis a legfontosabb nemiszerv nem a pénisz, hanem az agy. Ott dől el. Nőknél ugyanígy.

A levezetésedben a nők kínálati többletét (?) nem értem, hiszen az is igaz, hogy a férfiak 80%-a a nők 20%-ára hajt. A "top nők" számára nem ugyanakkora a mozgástér?

2018. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1: "A levezetésedben a nők kínálati többletét (?) nem értem, hiszen az is igaz, hogy a férfiak 80%-a a nők 20%-ára hajt. A "top nők" számára nem ugyanakkora a mozgástér?"


Ez nem igaz, elég ha körbenézel, hogy kifejezetten helyes, sportos, humoros pasik milyen szürke, unalmas és teljesen átlagos lányokkal vannak sokszor együtt. Míg ez a differencia fordított esetben elképzelhetetlen. Illetve a pasik 80%-a biztosan vágyakozik a top20-as csajok iránt, de semmi esélyük, míg a top 50-60%-os csajok is simán labdába rúghatnak egy top pasinál csak utóbbi elköteleződése nem biztos, hogy olyan erős iránta, mint egy top 90-es csaj iránt. Ha érted mire gondolok.

2018. júl. 5. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így nem állja meg a helyét, a méretek miatt sem, meg a nőknek nem csak a lószerszámokkal tudnak élvezni.

Az ismerkedés, a férfias tulajdonságok a szűk keresztmetszet, ott van jobban jelen a 80/20-as szabály. hogy csak a legvonzóbb személyiségű férfiakhoz, vagy társkeresőkön a legszuperebb képeket csináló férfiakhoz tartanak a nők. Amikor méár szexre kerül sor, ott már nem olyan sok eset van, hogy a nő azt mondja hogy inkább mégsem, max ha csak nagyon hervadt teljesítményt mutat az adott férfi. Meg közrejátszik a placebohatás is, hogy mindig az aktuális kívánt pasival élvezi legjobban a szexet, a korábbiakat gyengébbnek ítéli meg. A férfiak közepe, alja meg ugye el se jut a szexig, hogy "bizonyítson"

2018. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a statisztikai hivatal által sem alátámasztott adat.


De!!!!!! Most egyet fogok veled érteni, mert legalább megkapod a pozitív visszacsatolást az elméletedre. Ettől jobban érzed magad, hogy te nem abba 15%-nyi életképtelen suhanc közé tartozol aki elvárja anyagi jogon a szexet de a max erőfeszítés amit hajlandó vagy ezért megtenni az maximum 1 hellónál kimerül. Tehát a világgal van a baj és véletlen sem veled!

Ez a felismerés nyugodtá tesz egy időre, de nem boldoggá. És aztán jön a frusztáltság mert ettől te sajnos még ugyanott tartasz mint a 10 éves unokaöcsém.

Én ezzel köszönöm meg neked, hogy az ehhez hasonló nyomoronc elméletek és hívői felnyitották a szemem, mekkora rinyagép vagyok. És elindulhattam a tettek mezején, gogy sikeres életem legyen. Nélkületek még is itt nyafognék és kanapé elméleteket gyártanék arról miért hibás a világ amiért nekem nem adja az ölembe az elképzeléseim.


Szóval teljesen igazad van! És köszönök mindent!

2018. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4: Csak nehogy véletlenül egyszer majd egy aranyos, de hedonista szép kiscsajjal - akit esetleg életed szerelmének tartasz és mindenben passzoltok kivéve egyben - hozzon össze a sors, aki lelkiismeret furdalás nélkül a szemedbe mondja: "Figyelj, nekem túl kicsi a péniszed, én a nagyobbhoz vagyok szokva és az elégít ki igazán. Ez így nem fog menni"

Az ilyen párbeszéd számomra felérne egy selyemzsinórral.

2018. júl. 6. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Huh... hát elég nagy paraszt lenne egy ilyen csaj szóval akkor a nők terén az izlésem erősen kritika alá venném.


De ne aggódj kérdező, 1000% hogy ilyen problémám az életbe sosem lesz!

2018. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!