Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ha hosszú ideje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha hosszú ideje együtt lennétek egy pasival, akkor megkérdeznétek, hogy hány cm a pénisze?

Figyelt kérdés

Vagy nem érdekelne ez titeket?

Mondjuk lehet hogy nem a valós méretet mondanák,hanem pár cm-el hosszabbat.



2018. júl. 16. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Hosszabb kapcsolatban vagyok, de eszembe sem jut megkérdezni tőle hány cm :D
2018. júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
5 éve együtt vagyunk, talán kb 2 éve lehetett mikor láttunk egy képet a neten, ahol oda voltak írva a centik és ilyen elnevezések mellé, hogy tizedes, százados, ezredes stb, na akkor mérte meg poénból, hogy utána párszor így szólíthassa :D
2018. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem kérdezném meg, nem vagyok dedós
2018. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

3 éve vagyok párommal

Imádom a szexet vele

De ő mindig nagyobbra vágyik

Egyszer meg kérdeztem hogy Miért mekkora ?

Nem tudja mert sose mérte

Én meg mondtam neki hogy Nekem jó vagy

De ha másnak akarsz megfeleni akkor mond azt és ki lépek az életedből

24 N

2018. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Nekem az a tapasztalat hogy mondja magátol is , de amugy nem érdekelne különösebben.
2018. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Mérje le ha kíváncsi, hogy hány centi. De a mérőeszköz a szája legyen. Ha be tudja tövig kapni, akkor elővehet egy centit és lemérheti.
2018. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már ezt írtam egyszer, de nekem a barátnőm faggatott, hogy mennyi és komoly kapcsolat volt
2018. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Ezen én is gondolkoztam, hogy itt fyolton írjak hogy kinek hány centi, én meg egyik partneremnek sem tudtam hogy vajon az hány centi lehet, szemmertekre nem tudom megmindani és sose mondták, el se tudom képzelni a szitut. Így pár év után rakerdezni fura lenne :D
2018. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, akkor már rég beleültem volna.
2018. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi 5 éve vagyunk együtt, en1 megkérdeztem tőle az elején, hogy hány cm. Azt mondta nem tudja pontosan, de ő is tudni szeretné, így lemértük. :D 22/L
2019. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!