Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisfarkú férfiak, egy régóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfarkú férfiak, egy régóta tartó házasságban mennyire tudnátok elfogadni ha a feleségetek igényelné h néha-néha egy nagyfarkú izmos férfi is megd . Gja - de semmi több?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Inkább egy nagyobb vibrátort vegyen és használják együtt a férjével. Nem kell qurvulni.
2018. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

1. ha egy nő kimondottan a farok méretre gerjed, akkor nem köt házasságot olyan férfival aki nem szolgálja ki ezt az igényét (vagy ha még akkor nagyon buta)


2. erre van már speciel vibri is, amivel kiélheti magát, tehát nem kell feltétlen drasztikus eszközöket bevetni, ha már a "jó lelkéért" hozzá ment a delikvens.

2018. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyan is van h valaki szereti a párját és még a szex is jó vele, de x év után egyre nagyobb vágyat érez a leírtak iránt.
2018. júl. 17. 19:44
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem kicsi, de sosem voltam ellene egy jó hármasnak, legyen akármilyen is a felállás.
2018. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Majd ha te is megdughatsz egy nagy mellű nőt akkor engedd neki te is nagyfarkú hapsit... Kíváncsi lennék mit szólna hozzá a feleség :)
2018. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha keményen áll a farka vegyen péniszköpenyt. Vastagabb és 4-5 centivel hosszabb lesz a farka tőle. Igaz nem sokat fog érezni mert vastag szilikon viszont az asszonyt ki tudja tömni mint a vásári bukszát.
2018. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
péniszköppeny :D Mekkora egy megalázó érzés lehet azt ráhúzni a vékony ropi farkára.. Hát igen előbb-utóbb mindegyikből előjön a látens kisfarokundor, csak idő kérdés, hogy mikor.. És jön a félrekúrás a nő részéről majd a válás...
2018. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Rrbanc krrva anyukád. Nem hogy örülnél hogy téged elfogad valaki.
2018. júl. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem szánalmas, hogy egy nagyobb farok többet jelent, mint a házassága.
2018. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Részemről a kicsi farok és a házasság stimmel, a régóta tartás az azért annyira még nem. Ettől függetlenül a kérdésre válaszolva, nem tartom túlzottan valószínűnek, hogy a feleségem ilyennel állna egyszer elő, de ha mégis, akkor szerintem meg tudnám érteni, és még talán el is tudnám fogadni. A lényeg, hogy inkább a tudtommal csinálja, ne a hátam mögött.
2018. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!