Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki azt mondja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azt mondja, hogy 11-12 centis hímtaggal teljes értékű nemi életet él, az vajon kamuzik?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém ekkora.

Nem kamu.

És jól lehet vele kukacolni. :)

2018. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bocs, kérve kérlek, értsd jól, de hogy-hogy nincs emiatt komplecusod, amikor olyan sokan mondják, hogy 15-16 centissel sem mernek ismerkedni?
2018. júl. 19. 21:13
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Mert az egyes tudja, hogy egy kapcsolatban nem a farokméret a fő mérvadó
2018. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem fér a fejembe, hogy nem lehet valaki egy ilyentől extra gátlásos?! Én már a 14 centim miatt is szorongok. :D
2018. júl. 19. 21:20
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ekörül van. Én nem is ismerkedek ez miatt egyáltalán.
2018. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert nem fogyatékos az első. És annál több esze van, hogy ezen kattogjon, ehelyett inkább boldog.
2018. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, a 14 cm teljesen oké. Ez olyan mint nőknél a mellméret. Mi szorongunk, hogy vajon nem túl kicsi-e, közben rengeteg férfit vagy nem érdekel a mérete vagy szereti a kicsit (is). Gondolj arra, hogyha egyéjszakás kalandot akarsz, akkor a csajnak mindegy lesz a farokméret, mert nem látja többet. Ha meg komoly kapcsolatot akarsz, akkor a másik fél nyilván érez irántad valamit - őt meg ezért nem fogja zavarni. Főleg, hogy a 14 cm teljesen jó, rengeteg lánynak kényelmetlen a nagyobb, és amúgy is sokkal nehezebb "mit kezdeni vele" pl orálnál. Nyugalom.
2018. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, köszi! :)
2018. júl. 19. 21:58
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen, de nem neked, hanem elsősorban magának. De ettől már jól érzi magát, és innentől rendben is van minden.

10-15 év után tudtam meg, hogy azért nem élvezi a feleségem a szexet, és azért akar túl esni rajta hamar, előjáték, és minden más nélkül, mert kicsinyli a répát. Nem akart csak egy pózban, sötétben, és soha egy hang sem jön ki a torkán. Úgy élvez el, hogy észre sem venni.

Persze egy nagyobb mérettől visítana, és benne lenne mindenben. Félre is jár. Pedig nekem 16 cm van.

Ezt már olyan is mondta, aki volt hármasban, és a másik pasinak kisebb répája volt. A csaj nem mondott semmit, de látható, hallható, érezhető volt rajta, hogy a nagyobbat egyértelműen élvezi, míg a kisebb csak "maszatolt".

Ráadásul már megszámolni sem tudom, hogy hány nővel beszélgettem erről, és összességében az a lényeg, hogy 18-19cm alatt kicsi nekik. Beérik vele, de a nagyobb a jó nekik.

Egy nő ismerősöm a nagyobbért hagyta el a családját. A férjének semmit sem tett meg, csak gyorsan hamar essenek túl rajta. Már a mélytorkot is szereti, pedig a férje kis méretét bekapni sem volt hajlandó...

2018. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is 12 centis, de ha hiszed ha nem, a méret soha nem került szóba. Sem engem,sem az eddigi barátnőimet eddig ez nem érdekelte, vagy legalábbis nem mondták. Ha egy fiú állandóan a saját farkával foglalkozik, ott szerintem valami nincs rendben.
2018. júl. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!