Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti a következő férj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti a következő férj helyében melyik nőt választanátok? Melyik lenne vonzóbb szexuálisan?

Figyelt kérdés

[link]


A helyzet a következő: fantáziadúsan a középső a férj. A baloldali nő a felesége,akit rendszeresen megcsal a jobboldalival. Választania kell. Ha idősödő férjek lennétek melyik maradna? Miért? Milyen nemi életet képzeltek el vele?



2018. júl. 21. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nemtudom milyen kapcsolataid voltak eddig,de nem csak a szexrol szolnak a dolgok...
2018. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szexualitás rovatban igen.
2018. júl. 21. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
"szerelem" keresocimszoval...:)
2018. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, egyesek szexualitásához van köze a szerelemnek. De ügyes, két válaszodból egy sen releváns.
2018. júl. 21. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Azt hajtom el amelyik miatt valasztanom kell. Es beujitok egy masikat helyette.
2018. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

na jó, kicsit bővebben is tudok válaszolni. 5ös vagyok.


a vén luvnyát nyilván azért csalom mert már elhidegültünk egymástól.. mivel vén így tuti nem áll rá fel, ergo a szex miatt tuti a feketét választom.


másik verzió, ha a fekete miatt kell választanom akkor őt választom de ugyanúgy le fogom cserélni egy fiatalabbra


ha a feleség miatt kell választanom akkor elhajtom, ugyanis engem ne akarjon kiközösíteni, majd én meghatározom, hogy kivel dugok, neki ebbe nincs beleszólása. nyilván azért a feleségem mert van közös gyerek és azt már a korából ítélve felneveltük.. legalábbis remélem szerencsétlen gyerek anyja nem valami vén múmia.


nemi életet? hát mondjuk heti 3* megrakom, amúgy meg ő elégít ki orálisan, nem hiszem, hogy nagyon vadulok vele.. pátyolgatom stb. bár biztatnám, hogy ha több kell neki akkor dugassa magát fiatalabb pasikkal is, azt szívesen nézném, izgató lenne ahogy előttem tömik meg:) főleg ha a testem már nem tudja kiszolgálni azt amit az agyam kíván.

2018. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Egyetértek az elsővel. És leszavaztátok. Pedig csak egy józan véleménye volt. Grat. "Furcsa" társadalomban élünk... -_-


A kérdésre a válasz: nem akarok ilyen helyzetbe kerülni. Ha ennyire komolytalan vagyok, mint az előttem lévő válaszoló, minek házasodnék meg?

A házasság nem arról szól, hogy "jóban, rosszban, míg ásó, kapa, nagyharang el nem választ? Ha valaki ezzel nem tud megbékélni, az minek házasodik, de komolyan?


És mi köze a feleségednek ahhoz, hogy kit dugsz? Hát mondjuk az, hogy a FELESÉGED, ember...


B verzió:

Ha már összeházasodtam azzal a nővel, akkor igyekszem foglalkozni a házasságommal, állandóan dolgozni rajta, hogy jó legyen. Nem, ebbe nem fér bele, hogy szeretőt tartsak.


Kb így döntenék.

2018. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előző..

"A házasság nem arról szól, hogy "jóban, rosszban, míg ásó, kapa, nagyharang el nem választ? Ha valaki ezzel nem tud megbékélni, az minek házasodik, de komolyan?"


A házasság célja az, hogy a közös gyerekeinket együtt neveljük fel, egy közösségben.


+1 a társadalomban mindenki üldözöttnek véli a saját csoportját.. fajtól, nemtől, ideológiától stb. függetlenül.

2018. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!