Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől tudja még elveszteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől tudja még elveszteni a nő a szüzességét és mitől nem? (tampon, ujjazás, etc)?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szűzhártya szinte bármitől átszakadhat. De egészen addig, amíg egy farok nem jár a nunájában, szűznek számít
2018. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Pénisztől. Pont.
2018. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy hogy mit dugsz bele, csak onnantól nem leszel szűz amikortól egy pasi a farkát beléd nyomja!
2018. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

etc... Istenem... Miért fáj leírni, hogy stb?


A kérdésre válaszolva, a szüzességedet a férfi farka veszi el (hetero pár esetén), a szűzhártyád ellenben sok mindentől átszakadhat.

2018. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az előttem levőknek igaza van. Pénisztől veszítheted el a szüzességed.


De hogy tanulj is valami okosat, nézd meg a fenti videót :)

2018. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó, de végülis a szűzhártya megléte a bizonyíték a nő szüzességére. Bizonyíték szokott lenni, hogy a nászéjszakán véres a lepedő.
2018. júl. 22. 09:27
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Attól,hogy nics meg a szűzhártya lehet szűz egy nő.

Viszont nincs vér, nincs fájdalom simán bemegy egy pénisz.

2018. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit hozzátennék az előző válaszolóhoz, hogy attól, hogy valakinek nincs meg a szűzhártyája, még fájhat az első alkalom. Nem a hártya befolyásolja a szűkösséget (mivel ugye a bejáratnal van/lenne), és a tágulás fájdalmas lehet, hiszen ott korábban még nem járt semmi.
2018. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért már nem a középkorban élünk, h bizonyítani kelljen a szüzességet, h véres a lepedő! Meg amúgy sem biztos, h véres lesz. Nekem pl nem volt az az első után (sőt, a többinél sem), pedig nekem egy farok szakította át... Azt mondják a tampon nem szakítja át, bár én csak a szüzességem elvesztése után próbáltam ki. Normális ujjazástól nem hinném, h átszakad, mert rendszeresen masztiztam a szüzességem elvesztése előtt. Persze 1-2 ujjal csak, meg nem durván. Mondjuk biztos lehet úgy is csinálni, h átszakadjon. Amúgy szerintem kb bármelyik masztihoz használt tárgy átszakíthatja, ami elég vastag és/vagy durva hozzá... Kár is lenne belemenni, hiszen rengeteg dolog van, amivel lehet masztizni, kinek-kinek a saját ízlése szerint. Viszont ami bekerül, az át is szakíthatja. Addig, még nem volt benned farok, szűz vagy. Volt egy csajszi víváson, akinek egy hatalmas kitörés közben szakadt át 15 évesen, ráadásul neki vérzett is rendesen, ami egyből meglátszott a fehér ruhán. Sajnáltam szegényt, de ettől ő még ugyanúgy szűz maradt...
2018. júl. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!