Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fizetős lány simán belemeg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fizetős lány simán belemegy ebbe?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy előre le szeretném vele tisztázni a szabályokat. Gyorstüzelő vagyok, kis mérettel. És megkérném, hogy ha nem bírok ki 5 percet (ez nálam szinte lehetetlen), akkor tiltsa meg, hogy p**ciba dughassam és zavarjon haza.

Természetesen az egy órát kifizetném így is.

És visszajáró "vendég" lennék.

És csak akkor feküdhetnék le vele, ha átlépem az 5 perces küszöböt. Addig csak orál és hazaküldés.


2018. júl. 21. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha az egy órát kifizeted akkor minden további nélkül.
2018. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
de azért furcsa, hogy a krvhoz mennél de a puncit kicsillagozod. "fizetős lány" b+
2018. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Persze

Legjobb vendége te lennél, egy álom :) 1 órát elkér 1-2 perces melóért. Hülye lenne nem belemenni

2018. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc vendége lennél szerintem
2018. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért csillagoztam ki, mert a p**cit nem tudom, hogy le szabad-e írni. Ellenben a fizetős lány szavakban semmi obszcén nincs.
2018. júl. 21. 20:35
 6/15 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 21. 20:36
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy belemegy. Még dörzsöli is a tenyerét, hogy mekkora balekot talált... :D
2018. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Ez mire jó? Ha mondjuk kibírod az 5 perc kézimunkát vagy szopást, és "jutalmul" puncit kapsz, úgyis elélvezel valahol a 6. és 10. perc között... Ezért 1 órát kicsengetnél? A negyed óra is pazarlás lenne!
2018. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én nem úgy fogom ezt fel, hogy balekség vagy nem.

Sokkal inkább motivációként.

Nekem mindegy, hogy mennyit fizetek ki, öt percet vagy egy órát, ha ez később megtérül olyan formában, hogy bírni fogom az ágyban akár negyed óráig is. Vagy akár még több ideig.

2018. júl. 21. 20:45
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

kérdés!

úgy gondolod, hogy ez képes lenne téged motiválni arra, hogy később sülj el?


ui, persze. belemenne:) hidd el találkoznak furcsa kérésekkel.. (sajnos az emberek nem valami nyitottak szexuálisan így beszélni sem mernek a vágyaikról.. ez pedig nagy hiba, de ez van, sokan azt hiszik és vallják is, hogy jobb a sötétben tapogatózni mintsem felnyitni a szemeket)

2018. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!