Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történt velem, történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem, történt ilyen hasonló valakivel?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy szimpatikus csinos lánnyal. Tegnap lett volna az első együttlétünk, de az aktus nem sikerült. Mikor próbáltam behatolni nem volt elég kemény, csak próbáltam behatolni de így nem ment, mikor végre sikerült erekciót elérnem behatolás előtt elmentem.

Második menet nem volt mert gumi nem volt már. Amúgy 30 évesek vagyunk.


2018. júl. 25. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet hogy tulizgultad a dolgot?
2018. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérd a türelmét a lánynak,másodjára menni fog,ha nem akkor harmadjára negyedjére
2018. júl. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bentekerrels ***** válasza:

nekem az volt hogy 2 èvog olyan baràtnovel jàrtam aki tablettàzot, s igy nem kellet a gumi. Nagyon nehèz volt visszaszokni, sokszor egybol lelankadt.


Amit ajànlok:


- a csaj legyen turelmes

- ne izgult szèt a dolgot, ha stresszelsz hogy sikeruljon akkor pont azèrt nem fog osszejonni.

2018. júl. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
A nőknek teljesítmény kell, ha elsőre nem ment valószínűleg már elkönyvelt magában...
2018. júl. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nőknek teljesítmény kell


Kijavítanálak ribizliknek teljesítmény kell


Szerencsére ő nő így teljesen elfogadta és csak simogatott szeretgetett csókolt utána....

2018. júl. 25. 07:35
 6/6 anonim ***** válasza:

30 evesen szexelni keszultok egymassal es nem keszultok gumival???? Furak vagytok....


Egyebkent nem akkora para ez. Foleg ha a no jol kezelte. Ne stresszelj ra, esetleg igyatok legkozelebb elotte egy pohar port, az ellazit. Menni fog.

2018. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!