Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak egyedül tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak egyedül tudok elélvezni?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok, nem mondanám, hogy sok pasival voltam eddig, hárommal feküdtem le, meg még egy párral volt petting. az a baj, hogy közülük csak eggyel sikerült orgazmusig eljutnom, akkor is nagyon részeg voltam... nem arról van szó, hogy nem kívántam őket eléggé, mert kívántam, volt, amelyikükbe szerelmes is voltam, de valahogy van bennem egy gát, ami nem engedi, hogy egy ponton tovább jussak, amikor pasival vagyok, és ezért nem tudok elélvezni. egyedül viszonylag könnyen és gyorsan megy, tegnap pl hat orgazmust is okoztam magamnak... nem hiszem, hogy mindnek rossz lett volna a technikája, objektíve tudtam/éreztem, hogy jól csinálják, de valamiért mégsem sikerült. nem tudom, miért van bennem ez a gát, nem vagyok se szégyenlős, se prűd, se semmi... bár az való igaz, hogy vannak rossz élményeim, meg sötét dolgok, amik miatt mindig is eléggé depressziós voltam. a legutóbbi aktusnál elsírtam magam, mert ezek eszembe jutottak... de nagyon szeretnék ezen változtatni, mert nyilván a partnereimnek is kudarcélmény, ha nem tudok elmenni soha, meg én se kötelező feladatként szeretném a szexet az életemben tudni, hanem olyan dologként, amit én is élvezek, és a férfi is, akivel vagyok. leginkább nők válaszát várom, akik hasonló szituban voltak, és már legyőzték ezt. előre is köszönöm.

2018. júl. 25. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene dolgozni a sötét dolgokat. Fordulj pszichológushoz!
2018. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Korábban leírtam már több ilyen témájú topikban is, hogy nekem 33 éves koromig egyszer volt csak pasival orgazmusom, besegítettem ugyan magamnak, de férfi jelenlétben úgy sem ment addig. Komolyan mondom, nem tudok biztos módszert ajánlani, mert nem tudom mitől változott meg ez nálam váratlanul, de már az ujjazás-simi kombóval sikerül, sőt, egyszer aktus alatt is, miközben simogattam magam. Azt még nem sikerült megismételnünk. Viszont ettől függetlenül örülök, mert már összejön, bármi is az oka, sosem fogok rájönni, hogy miért nem ment régen. Adj időt magadnak, gyakorolj, élvezd a szexet és semmiképp se görcsölj rá. Én az orgazmus témát teljesen elengedtem addigra, és hopp, jött váratlanul.
2018. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, mindkettőtöknek ment a zöld. :)
2018. júl. 25. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Óvakodj a sötét privát üzenetektől. 😂
2018. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amúgy meglepő módon eddig még nem jött egy sem, de lekopogom... :D
2018. júl. 25. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Mert nem voltál még elég ügyes és odaadó pasival.
2018. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!