Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják azt a pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a pasik, ha meglátnak motorral, hogy én csak arra vártam, hogy ők megdöngethessenek? Ha egy nő motoron ül, akkor már biztos, hogy könnyűvérű? Nem értem az összefüggést.

Figyelt kérdés

Nem a motorostársak, ők általában tudnak viselkedni.

A négykerekű, illetve a gyalogok azok, akik ordenáré módon tudják kifejezni tetszésüket.

Ma gurultam haza Szentendrén át, megálltam az egyik boltnál, és egyből jöttek a füttyögések, meg a “gyerebébiittafarkam” monológok.

Nem voltam útszélinek öltözve. Egy fekete ing, farmer, és motoros cipő volt rajtam.

Egy elég nagy motorral járok, vékony vagyok, sosem öltözöm kihívóan, és mégis 10 pasiból 9 szajhának tekint.


2018. júl. 25. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen jellegű beszólásokat motor nélkül is megkapom,pedig nem vagyok ribis,sportosan öltözködöm.Van az a réteg,aminek teljesen mindegy,hogy miben vagy,vagy mit csinálsz..beszól valamit merőajani..
2018. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyomorékok
2018. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Irigyek.

F.

2018. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy olyan lányt látnak aki élvezi az életet, egy nem szokványos dolgot csinál, motorozik. Tehát ráadásul egy férfias hobbit.

Persze annak is beszólnak aki szerintük a hétköznapitól eltérő módon öltözködik. Feszes farmer, miniszoknya, cicanadrág, stb.

Mindez azért lehet feltűnő mert az lett a megszokott ha valaki szürke hétköznapi biorobot.

Főleg a kommunista időkben nevelték ezt az emberekbe hogy kilógni nem illik a sorból, iskolaköpeny, egyforma ruha és egyforma unalmas hobbi minden biorobotnak, stb.

[link]

2018. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát amikor ráfekszel a motorra hátulról, oldalról csak a tomporod látjuk
2018. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem fekszem a motoron, cruiserem van
2018. júl. 25. 22:23
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Ja ennek semmi köze a motorhoz, ilyenek vagyunk...amúgy a fogalom, amit keresel: asszociáció. Motoros csaj -> vagány/vad csaj -> bevállalós/nagy szexuális étvágyú -> próbálkozás a nagy számok törvénye alapján...értsd: ezer "pattanjafarkamra"-ból legalább egyszer csak összejön egy "veddelőésráülök"
2018. júl. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!