Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti megérzitek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti megérzitek ha egy lány szűz? Miben másabb? Ha csak 1x szexeltem életemben akkor is érezni fogja?

Figyelt kérdés
Nekem 1x volt szexuális élményem az is egy éve volt. És a mostani baràtommal valószinűleg lefekeszek majd. Szerintetek megérzi azt h nem vagyok szűz? Nem fogok hazudni neki nyilván ha rákérdez engem csak szimplán érdekel.

2018. júl. 29. 03:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha szűz vagy és felőled fúj a szél, akkor rózsabimbó illatod van, ha nem, akkor meg kannásbor.

Most komolyan.... van akinek elvileg lehet érezni a szűzhártyát, van akinél nem, olyan gyenge. Van az úgy, hogy a másiknak nincs is összehasonlítási alapja vagy mert szűz vagy, mert nem volt szűz lánnyal. Én sem voltam. Bevallom lila gőzöm nincs, hogy mit kellene éreznem.

32/f

2018. júl. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem hinném inkább csak annyit hogy szűkebb vagy és tapasztalatlanabb!
2018. júl. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
43%
Nem ertem neha,ti kitalaljatok vagy valaki alamondja ezeket? Kit erdekel? Egy komoly nem ezert fog szeretni...
2018. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Tükörrel nézd meg mekkora a perforáció. Ha egy kisujjnál vékonyabb, akkor simán elhinném, hogy szűz vagy.

Ha beírod google-be “hymen pictures”, akkor látod, hogy mihez mérd.

2018. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Istenem, 1 szűznek ott a szűzhártyája ami átszakad
2018. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Valaki rámírt a kérdés alatt, hogy beszélni akar,de tiltották vagy törölték. Aludtam, de itt vagyok már, meghallgatom.

32/f

2018. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy megérzi-e? Ha nem vagy szűz, akkor átszakította már valaki a szűzhártyádat. Nézz utána a googlén, ha a suliban nem tanultál biológiát.
2021. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!