Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek összefügg a hűség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összefügg a hűség az eddigi szexpartnerekkel? Ha valaki nagy nőcsábász volt, képtelen a hűségre? Ti hogy próbáljátok kiszűrni a hűséges feleket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy számomra igen fontos kérdést teszek fel Nektek.

Miből lehet kiszűrni, hogy valaki hűséges-e? Összefügg szerintetek azzal, hogy mennyi nőt fektetett meg eddig? Mik a tapasztalataitok? Hogy próbáljátok kiszűrni a hűséges partnereket?

Köszönöm válaszokat előre is!



2018. aug. 15. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Nyilvan, minel tobb partnere volt, annal hűtlenebb
2018. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attol, hogy sok partnere volt, nem feltetlen hutlen, de elkotelezodni is max piszok nehezen tud, tapasztalataim szerint.
2018. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, és nem tagadom a múltam. Rengeteg pasival voltam, kalandból, kapcsolatban léptem félre, illetve akit fizikailag nem csaltam meg, azt gondolatban egészen

biztosan. A jelenlegi páromba szerelmes vagyok (igen, életemben először, közel a 30-hoz), és mellette lecsillapodott a bennem ez az egész. Szeretem és nem akarnék mással lenni, taszít a gondolat is. Inkább szúrjanak le, minthogy valaha megcsaljam akár gondolatban is.


Ismerek olyat, aki 10 éve van a jelenlegi párjával, és ő az első férfi az életében. Sugárzik belőlük, hogy imádják egymást. Ha ők szétmennek valaha, akkor nincs szerelem a földön, az tuti.


Nincs szabály arra, hogy ennyi és ennyi szexpartner után hűtlen leszel vagy sem. Van aki menthetetlenül az, van, aki megváltozik, van, aki zsigerből lojális, bármi is történik.


A hűtlenség meg kiderülhet a másik viselkedéséből, vannak gyanús jelek, kimaradások, habozva adott fura válaszok stb.

2018. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!