Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért irják sokan hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irják sokan hogy az egyetemen a lanyok mindenkivel szexelnek meg ott sok az egyejszakas kaland stb?

Figyelt kérdés
Az egyetemen elviles normalis okos lanyok vannak. De sokan ugy irnak roluk mint egy utcalanyrol
2018. aug. 18. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Mert manapság az a normális, ha utca lány vagy. Az egyetemen is k*rvák vannak.
2018. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem mindenkivel és nem minden lány! De vannak olyanok akik a szűkös anyagi helyzetűkön ilyen módon javítanak!
2018. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért rögtön szögezzük le, hogy nem attól lesz valaki normális meg okos, hogy alacsony a szexuális étvágya.

Na meg azt is, hogy legfeljebb csak átlagról beszélhetünk, hiszen oda is ezer féle ember jár, nyilván lesz, aki hetente más farkán pörög, meg olyan is, aki egyszer sem szexel az 5 év alatt.

Viszont az kétségbevonhatatlan tény, hogy az átlagosnál jóval több ott az alkalmi kaland (nem, nem csak a lányok körében), valószínűleg azért, mivel ekkor kezdik igazán felfedezni a szexualitást, és ez az az életszakasz, amikor az emberre életében először rászabadul a fene nagy szabadság, amikor senki nem kéri számon, hogy mondjuk kedd este 8-tól 10-ig mit csinált, és hol volt.

2018. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Mert úgy pattog a seggük egyik faszról a másikra, mint pistike kezébe a pöttyös labda.
2018. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

En egyetemre járok és lány vagyok, egészen sok az egy éjszakás kaland, és sokan valtjak a párjukat gyakran, viszont nem csak a lányok ilyeneket, hanem a pasik is, mondhatni erre van igénye mindkét nemnek. Én személy szerint próbálok megmaradni normalisnak, de nem egyszerű már egy ilyen vilagban! És sajnos nem is kifizetődő :/

L21

2018. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert szabadabbak a határok, több a buli, több a lehetőség és az emberek egyszerűen élnek velük.

Kár firtatni, hogy mi normális és mi nem.. Az egyik azt mondja, hogy az a normális ha egy valaki mellett vagy sokáig mert az stabilitást nyújt, a másik meg azzal kontráz, hogy de akkor elveszítesz egy csomó adódó lehetőséget és nem élsz igazán. Valahol mindkettőnek igaza van.. szerintem jó, hogy egy olyan korban élünk ahol szabadon választhatjuk meg miként éljük a saját életünk.

2018. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
#5 Mitől annyira nem egyszerű? Vagy az akarsz lenni vagy nem. Ha meg erőltetned kell hozzá magad, akkor régen rossz...
2018. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

7! Attól, hogy hiába akarsz rendes kapcsolatot, nem találsz ra embert, mert a fiúk azt látják, hogy mennyi jó, könnyen megkapható és szép lány van, akkor miért is ragadjunk le egynél? Persze vannak kivételek, de nehéz olyat találni, aki megbízható, és normális és passzoltok is :/

L21

2018. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

5. hozzászóló.


Nem értem miért nehéz normálisnak maradni? Mész-mész az egyetem folyosóján megbotlasz és véletlenül pont egy férfi farkába esel?

Szerintem mindenkinek az akaraterején múlik, hogy erkölcsös tud-e maradni vagy nem.

Persze megértem, hogy most fiatal az ember lánya és fia, ilyenkor kell kiélnie magát, de ez nem azt jelenti, hogy minden este más lány vagy fiú ágyában kell kikötni.

2018. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

9. Hozzaszolo!

2eve vagyok egyetemen, ezalatt majdnem egy masfel éves kapcsolatom volt, azon kívül egy buli alkalmaval került sor egy más sraccal csokolozas (pár hónappal a szakítás után) , amire amúgy azért voltam hajlandó, mert gyengéd érzelmeket taplalok iránta, de persze ő semmi komolyat nem akar, mivel amúgy minden egyes buli alkalmaval talal csajt, aki amúgy onszantabol ramaszik. És ezzel nem csak ő van így, nagyon tipikus hozzáállás.

Nem esek én bele farkakba, es tudom magam turtoztetni,csak éppen azt mondom, hogy azért olyat nehéz találni, akivel egy hullámhosszra kerülnétek és többet is akarna a kavarásnál. Ezek a mai fiatalok...

L21

2018. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!