Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a szexben "normális"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szexben "normális" vagyok de azon kívül ilyen vágyaim vannak akkor az egy nő számára már ijesztő esetleg taszító? (Csak őszintén! )

Figyelt kérdés

Mindig szerettem a furcsa dolgokat, lételemem a kísérletezgetés és az új dolgok kipróbálása, mondván: miért ne?


Ezen kívül azonban a szexben mondhatni teljesen normális vagyok, szeretem a kölcsönös előjátékot hangulatfüggő, hogy milyen aktust kívánok, néha keményebben máskor lágyabban romantikusabban szeretem csinálni, néha jó ha fehérneműt visel a nő, olykor jó a zuhany alatt csinálni, ha nyaralunk akkor egy elhagyatott helyen izgalmas dolog huncutkodni, szóval ebben a tekintetben teljesen átlagos vagyok.


De jön a dilim. Inkább fétis. Kérdés, hogy ezek tudtában alkalmasnak ítél-e egy nő párkapcsolatra? Nyilván nem heti rendszerességgel szeretném ezeket, csak néha-néha.


1, Úgy simogatni egy nő punciját, hogy pl overál, body, harisnya vagy fürdőruha van rajta. (bugyi nem, az túl szimpla) szóval csak simogatni a lába közt, de nem benyúlva a ruha alá.. semmi ilyesmi, csak simogatás! Esetleg puszilgatás, de ezt hosszabb időn keresztül, akár a végén farokkal is, de az is csak dörgölőzés lenne, szóval semmi behatolás.

2, Úgy simogatni a nőt tollakkal, hogy közben hallgatom a szívdobogását.

3, Felfektetni a nőt olyan pózba mint ahogy a nőgyógyásznál van és kacsával bepillantani a punciba:) Tágítani picikét. Mintha a betegem lenne és jönne vizsgálatra. Persze nem olyan durván mint ahogy a nőgyógyász csinálja.. csak szépen finoman.

4, Beöntést adni. Vagy pl betegség esetén lázcsillapító kúpot feltenni a fenekébe.


Persze újabb dolgok mindig jutnak eszembe és ahogy írtam is szeretek kipróbálni úgy dolgokat, szóval nyilván olyan nő lenne a megfelelő partnerem akinek jó fantáziája van és kreatív.



2018. aug. 19. 16:51
 1/1 anonim válasza:
100%

Ha szeretnélek és egy pár lennénk számomra nagyon fontos volna, ha elmondanád ezeket, illetve kompromisszumokra kész lennék.

Persze nem árt, ha a nő is nyitott az újdonságokra.

2018. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!