Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire gondolnátok ha az asszony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ha az asszony hirtelen erotikus üzeneteket küldene?

Figyelt kérdés
Amelyben nem szokványos szavakat használ,illetve olyanokat,amiket az évek alatt esetleg durvább szex közben mondott vagy még akkor sem.
2018. aug. 20. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak fel akarja éleszteni a tűzet.
2018. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

"Lehet"? "csak"? Mert mi más lehetne? És a csak-ot sem igazán értem. Arra utal a válaszod mintha más válasz lenne evidens,de lehet csak...

Amúgy köszönöm szépen a válaszod!

2018. aug. 20. 16:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Arra hogy megint részeg
2018. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

😁 Ez jó volt!


De kérlek válaszoljatok még, köszönöm!

2018. aug. 20. 16:32
 5/16 anonim ***** válasza:
Valaki, vagy valami (akár egy könyv, film) felébresztette a szexualitását. Vagy rájött, ha most nem akkor mikor élvezze.
2018. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Arra gondolnék, hogy felébredt benne a szunnyadó tigris :]

Nekem jól esne, ha a párom képes lenne ilyenre, valamint, hogy egy még nem látott arcát is láthatom.

2018. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akkor talán nem ez lehet a baj. Csak nem tudom máshoz kötni.

Én vagyok ennél a kérdésnél a 11-es:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Így született hát meg ez a kérdés.

2018. aug. 20. 17:42
 8/16 anonim ***** válasza:
Azóta hazament? Mit mond, ha igen?
2018. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,


amit a másik kérdésben 11. válaszolóként adtál feletébb érdekes.


Meg szeretném kérdezni, gyanakszol valamire vele kapcsolatban?


Megjegyzem, nem szeretnék benned negatív gondolatokat ébreszteni, de nem is zárhatsz ki minden lehetőséget, így az esetleges megcsalás lehetőségén is gondolkodnod kell.

2018. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mármint hogy Ő csalna,mert egyik nap még hatásos volt a közeledésem másnap meg extrábban semmi (bár már elsőre is furcsállta a megfogalmazást)? Vagy azért merült fel hogy csalna,mert nem jött haza? Ez utóbbi a munkája miatt manapság így van. Csak tegnapelőtt még arról volt szó,hogy tegnap is haza tud jönni. Alig vártuk, olyan jó volt tegnapelőtt (is)!
2018. aug. 20. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!