Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog az ha naponta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az ha naponta kívánom az önkielégítést?

Figyelt kérdés

Ha már kihagyok egy napot akkor nagyon rossz.

És az baj, hogy azok a puncik tetszenek jobban ami egy kicsit szőrös?

:)


2018. aug. 22. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik se baj.
2018. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah, és fiú vagy, nyilván:)
2018. aug. 22. 16:22
 3/7 A kérdező kommentje:
*VAGYOK
2018. aug. 22. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Miért lenne baj, hogy a szőrös tetszik? Nekem is inkább az jön be, bár leginkább a változatosságot kedvelem :).

2018. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem tervezel gyereket, nyugodtan maszturbálj amennyit csak bírsz, ártani nem fogsz magadnak.


Miért lenne baj bármi is ami Téged lázba hoz? Ezek a Te igényeid, de hidd el, ha egy csupasz puncis lánnyal hoz össze a sors, nem fogod kevésbé élvezni a dolgot, ezen igazán nem múlik semmi.


Ha orálisan szeretnéd kényeztetni, akkor egyértelmű hogy melyik megoldás a jobb.

2018. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amíg nem tervezel gyereket, nyugodtan maszturbálj amennyit csak bírsz, ártani nem fogsz magadnak.


Ezt hogy érted? Ha tervezek akkor már csak szex a megengedett?:D

2018. aug. 22. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Dióhéjban:


Sokan vannak párok akiknek nagyon nehezen jön össze a baba. Nekem, pl a biztos siker az önmegtartóztatásban rejlett. A rendszeres szex miatt a spermaszám nem éppen ideális, szóval 2-3 napos önmegtartóztatás elegendő ahhoz, hogy egy brutális élvezéssel nagy sikert arass.


Erre gondoltam.

2018. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!