Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért? Ágyába nyolcadikos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Ágyába nyolcadikos tanítványát egy floridai tanárnő?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 25. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Mert tetszett neki. Bárcsak nekem is lett volna ilyen tanárnőm.
2018. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem tetszett volna a srácnak akkor nem hagyta volna magát!
2018. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Éva is elsírta magát amikor beleharapott a tiltott gyümölcsbe. Pedig igazán édes volt. A fiú is a sokadik szex után tálalt ki bőgve, amin nem lepődök meg, azok a kocsis kalandok még belefértek ugye?
2018. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Sosem értem ezekből miért van ekkora balhé.

Fiatal csinos tanárnőt megdug egy kamasz srác...most őszintén: ki az az egészséges kamasz aki nemet mondana.

Nyílván van ennek erkölcsi oldala, tanár-diák viszony egy iskolán belül nem korrekt, de az ilyen közös akaraton alapuló együttléteket nem kell úgy kezelni mint egy olyan nemi erőszakot ahol pl egy tesitanár fogdossa a lányokat...

2018. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudsz egy értelmes kérdést írni? Florida tecsek rulez.
2018. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak azt mondta a tanárnő, hogy nem derülhet ki egy beszélgetés folyamán, hanem hogy fejezzék is be.

Mikor a másik tanárnő átjövetele szóba került, valószínű, hogy elöntötték az érzelmek, mert eszébe jutott az akivel kavart. Ezt a zaklat szót a cikkben szerintem később a felnőttek fogalmazták meg. Persze biztos a gyerek is próbálta szépíteni a maga szerepét később. De történések alapján kis naivként biztos beleesett a tanárba. Kicsit lányos bosszút is érzek benne, hogy elpofázta a dolgot.

Ettől függetlenül ténylegesen van olyan, hogy nő molesztál, ennél jóval fiatalabbakat is. Ezzel tényleges traumát okozva.

Mellesleg a második képen, ahol nincs csücsörítés és kevésbé látszik festettnek a szemöldök a szögek, minőség és takarások miatt még nekem is bejön.

Amúgy egyszer apró-pöttöm pionír koromban, olyan 15-6 éves lehettem engem is megpróbált volna seduceolni egy 25 éves nő. Nem tanárnő volt, de kicsit mentor szerű lett volna. Ilyen fiatalon el akart volna vinni magával Spanyolországba dolgozni. Pár alkalommal mentem át hozzá. Suli mellett költöztettem és úgy ismertem meg. Aztán, hogy segítsek be neki a munkájába és közben tanít és szerzek egy kis anyagismeretet, illetve teszteli, hogy mennyire megy a dolog. Végül is tapasztalatot szereztem, először festettem olajjal. Jól ment minden és ez után akart volna kivinni. Sok minden volt ahogy jártam át, először nem gondoltam volna, hogy bármi lenne. De aztán egyre durvábbak lettek a dolgok. Nekem annyira nem jött be, meg "kicsi" is voltam még. Szóval én megijedtem:D Többet nem is mentem hozzá. Tényleg féltem már, hogy mi lesz ha legközelebb elszabadulnak a dolgok és rám veti magát:D:D:D

2018. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

AZ a furcsa ebben nekem, hogy a válaszaitokban felmerül itt-ott, hogy ez így rendben is van, mert kölcsönös volt a dolog, mindketten akarták, kicsit még irigykedünk is a fiúra, hogy ilyen tanára volt, meg hát ki ne mondott volna igent a nőnek...


DE


ha ugyanez a sztori, csak egy tanár csinálja egy diáklánnyal, akkor kapásból pedofil lenne, fúúúúúj lenne, perverz lenne, és szegény kislány, milyen rossz neki.


Valami nem oké. Vagy nagyon ne irigyeljük a fiút, vagy akkor irigyeljük a megrontott lányokat is. De ez így valahogy nem fair, hogy nőként menő ilyet csinálni, férfiként meg azonnali kasztrálásért kiált mindenki.

2018. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Én például nem kiáltanék pedofíliát akkor sem ha a diák lény lett volna a tanár meg pasi. Pont arról szoktam rojtosra dumálni a számat, hogy a társadalom olyan prűd és tori, hogy a szexualitásról nem lehet nyíltan beszélni, ugyanis valakit mindig szidni kell, plusz valakihez hasonlítani magukat az embereknek. Ha szóba jön, hogy egy ember szexuálisan aktív és érett talán nem csak 16 éves korától kezdve lehet, akkor azonnal pedofilnak és perverznek neveznek. Ha arról, hogy semmi baj azzal, hogy egy felnőtt mondjuk 20 éves fiatalnak szexuális kapcsolata van egy évtizedekkel, talán nem is csak kettővel idősebb valakivel akkor az maga a nekrofília és az idősebb agybetegsége és a fiatalabb perverzsége- igaz? Hallott már mindenki ilyesmit gondolom. A heteroszexualitástól eltérő dolgokra meg ki se térjünk. Hát ez a baj.


Azon akadnak ki emberek, hogy egy srácnak orális plusz a csomag részei szexben volt része, ráadásul egy tőle idősebb nővel. De beszélni nem akarnak róla.

2018. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és nem vagyok hajlandó sem elhinni, hogy egy csajt ugyanez esetben nem irigyelnének ugyanúgy ha egy érett szexmasina kezelésbe vette volna.
2018. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eltévesztette a házszámot a tanárnő, nem hallottad ? Az hitte az esti gimiben van, a gyerek meg 34 nem 14, olyan koravén feje volt :D
2018. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!