Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van ez? Nagyon idegesít....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Nagyon idegesít. Baratommal mikor szexelunk utana mindig fél mikor mindent jol csinalunk sosincs semmi baj. De tenyleg semmi. Soha

Figyelt kérdés

De mégis hisztizik és fel meg lehetetlen dolgokat képzel be maganak,de tenyleg amin egy 10eves is röhögne

Aztán elmondom neki higgadtan normalisan hogy nem lesz semmi baj mivel mindent helyesen csinaltunk(egyebkent kb felorankent kerdezgeti)aztán van amikor nem szol hozzam kb 2oran keresztul hiaba kerdezgetem hogy mi baja van aztán nyilvan felidegesit egy ido utan...mindig mondja hogy így meg úgy megb.szna de akkor miert ilyen k.nos ha nem birja vállalni (a semmit) a következményeket?

Legalábbis nem akarja felfogni mert hülye...aztán ha kiakadok mert mar egy nap 195x elmondtam hogy nyugodjon meg csak viszi a hulyeseget és hisztizik akkor atvált arra hogy mar azert hisztizik mert hogy o akkor nem fog nekem semmit elmondani nekem mert hogy lehurrogom..pedig nem csak,nem ertem mit nem bir ezen felfogni.....



2018. aug. 28. 19:31
 1/6 A kérdező kommentje:
És ez az egész rámegy arra,hogy nem kívánom már vele annyira a szexet....mert ez a felesleges félelem elnyomja az egeszet..Mert egy felora szex nem er annyit,hogy ennyire baromira idegesitsen ezzel Ő
2018. aug. 28. 19:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt el kéne neki mondanod, és akkor lehet, hogy észhez tér (a #1 kommentre gondolok). Mondd meg neki, hogy te kivánod őt, és tuti nem lesz semmi baj, de nem birod már idegekkel.
2018. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt nagyon röviden az a probléma, hogy semmi, de semmi bizalma nincs feléd. Szerintem a múltjában történt valami nagyon rossz dolog (gyermekkori élmények, korábbi partnerek, stb.), ami miatt nemhogy benned, de senkiben sem tudna úgy megbízni. Ha meg akarod menteni ezt a kapcsolatot, nagyon gyorsan terápiára kellene járnotok - neki főleg, de neked is, hogy megtudd, hogy mit tehetsz azért, hogy elnyerd a bizalmát.
2018. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valaki érti ezt a katyvaszt? Mitől retteg Pistike pontosan?
2018. aug. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4.! hogy történik valami baj miközben sehol semmi...mindig kitálal valamit amit bebeszél magának
2018. aug. 29. 00:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan "anya-hülyegyerek" kapcsolatnak tűnik. Mondanám, cseréld le egy normálisabbra, de nincs rá garancia, hogy találsz olyant. Nem könnyű ...
2018. aug. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!