Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azon csajok, akik számára a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon csajok, akik számára a vastagság jobban számít! Mekkorára mondjátok, hogy egy pénisz számotokra normális és mekkora az, ami már nem okés?

Figyelt kérdés
Szinte minden "mekkora az ideális méret" jellegű kérdésre azt írjátok, hogy nem számít a hossz, csak a vastagság a lényeg. Egyrészt ilyen kijelentésekkel magatokat hazudtoljátok meg, amikor azzal hitegetitek az illetőt, hogy nem számít a méret. Hiszen a vastagság ugyanúgy genetika kérdése és általában a rövidebb 13-15 centis péniszek vékonyabbak is. Másrészt sosem írjátok számértékben kifejezve, hogy mekkora az a vastagság, ami még megfelelő nektek.

2018. aug. 29. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a tökéletes az a 16/5. Hosszra max 18, annál hosszabb fáj. 4cm vastagság alatt meg alig érzem. Remélem kielégítő választ adtam. 20/L
2018. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Vastagság négy .

Hossz 16 kb.


Nem vagyok tini nem kell privat.

2018. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: Nagyot tévedsz baba. Vagy szerinted 2-3 ember látogatja csak ezt a kategóriát? Arra esetleg nem gondoltál, hogy sok embert foglalkoztat ugyanaz a kérdéskör?
2018. aug. 29. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Hossza legyen 16cm, vastagság meg 4-4,5cm
2018. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leírom, bár nyilván a valódi pénisz nem olyan, mint egy dezodoros flakon, de abból nagyjából el tudod képzelni az átmérőt, ha az otthonit leméred. :) Nekem tényleg a 12-15 cm hosszú és 4-4,5 cm átmérő jön be. Lehet, hogy ritka párosítás a rövidebb, de vastagabb pénisz, de szerencsére a partneremé olyan. :)

N35

2018. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

"Egyrészt ilyen kijelentésekkel magatokat hazudtoljátok meg"


Megint egy srác, aki azt hiszi, hogy azért nem szopja őt le minden egyes lány, mert csak átlagos a mérete. Semmi köze ahhoz, hogy nem tud csajozni, ahhoz nem, csak ahhoz a 2 extra centihez!

2018. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!