Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Elvesztettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Elvesztettem a szüzességemet, de nem fájt és nem véreztem. Ez lenne a normális vagy a többségnek tényleg kellemetlen az első szex?

Figyelt kérdés

Évekig hallgattam sokaktól, hogy az első alkalom fáj, felléphet vérzés is, ezért a fiúnak nagyon óvatosnak kell lennie. De én a behatolást követő pár másodpercben csak feszítő érzést tapasztaltam, és utána se éreztem fájdalmat, holott a párom nem volt óvatos.

Most az enyém kirívó eset vagy a többi ember csak riogatott?



2018. aug. 29. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem fájt, de nem vérzett.

Minden nő más

17/l

2018. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő egyforma. A szűzhártya sem egyforma. Simán szétrepedhetett tesi órán is, így a behatoláskor már nem volt minek szakadnia. Tévhit, hogy első szex alaklmával sok vér és fájdalom van. Van aki meg sem érzi.
2018. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy! Remélem én is így leszek.
2018. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele
2018. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem fájt és nem is véreztem, szóval én is szerencsés vagyok, bár szerintem a szexet megelőző maszturbálásaimmal lehet megkönnyítettem a helyzetemet a szűzhártya rugalmasság terén. :) Azért egy dolog meglepett abból, amit írtál, hogy a párod nem volt óvatos. Előre nem tudhatta, hogy neked ilyen könnyen fog menni, nem is értem, hogy jutott eszébe durvulni...
2018. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
szerencsés vagy, meg itt pár válaszoló is, aki azt írta, neki nem fájt. vérezni nekem se nagyon vérzett, egy pár csepp volt. viszont nekem továbbra is nagyon fáj, pedig már jó párszor szexeltem.. oké, nem mindig nagyon, de sokszor, és egy kicsit mindig. ez valószínűleg azért van, mert szűk vagyok, és rövid is, így hiába izgulok fel nagyon...
2018. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5-ösnek: mivel nem fájt az aktus és nagyon kívántuk egymást, ezért nem volt miért óvatosnak lennie. Nem is akartam, hogy az legyen. Fel se tűnt neki, hogy előtte szűz voltam. :)


A többieknek is köszönöm a válaszokat!

2018. aug. 29. 22:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Fájni nem fájt egyáltalán, minimális vérzést tapasztaltan. A barátnőim se számoltak be durva fájdalomról, bár részletekbe menően nem szoktunk ilyeneket megvitatni. Szerintem kevesebb lánynak fáj és vérzik nagyon, mint akiknek kevésbé vagy egyáltalán nem.
2018. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Deflohelp ***** válasza:
100%
Orvosi könyvben szereplő statisztikai adat szerint a nők kb. 20%-ának nem jár fájdalommal, sem vérzéssel a szüzesség elvesztése.
2018. aug. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem fájt és vérzett is kicsit,hiába volt óvatos a párom. De a második alkalommal már csak a kezdeti feszítő érzés volt és utána élveztem a dolgot. Szóval tényleg egyénfüggő.
2018. aug. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!