Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szexben nagyon félénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexben nagyon félénk lány, hogy kezdjen bele szexuális "kalandokba"? (24L)

Figyelt kérdés
Nem kerek privatot. Valoszinuleg egy egyéjszakásnal tolem mar azert elvárják (gondolom), hogy ne olyan legyek, mint egy szűz 14 eves, megha olyan is vagyok. Ez nagyon kiábrándító?
2018. aug. 31. 01:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Mivel én nem keresek kalandokat, engem nem zavarna, nekem be is jönne. De akik kalandokra mennek, azok nem szeretnek vacakolni a lányokkal.
2018. aug. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Miért akarsz ribizli lenni, ha eddig nem voltál az?
2018. aug. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
"Egy szexben nagyon félénk lány" minek akar szexuális kalandot? Ha te nem az a kiéhezett leteperős vadmacska típus vagy, akkor minek mennél bele egy számodra kellemetlen helyzetbe? Teszem azt, ha párkapcsolati szinten is félénk vagy a szexben, akkor mi lenne egy tök ismeretlen sráccal, akinek úgyis csak a kielégülés számít?
2018. aug. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon egyszerű. Egy szexben nagyon félénk sráccal (akár szűz, akár csak kicsit tapasztalt) próbálkozz. Na ne vadidegennel, hanem olyannal, akivel már azért összeismerkedtetek, és nem jelent rád veszélyt, és benne lenne ilyen kis extrában.
2018. aug. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Dehogy is félénk kell, hogy vak vezesse a világtalant?? Pont, hogy egy igazán tapasztalt férfi kell, aki bevezet a szex vadabb dolgaiba. Majd szerintetek pont, hogy félénk fiú fogja mondani, hogy csinálják hármasban?! Majd ha ráérzel arra, hogy milyen is az igazi vad szex, gátlások nélkül, akkor majd nem leszel félénk. Egy dominánsabb pasi kell, aki tudja, hogy mi kell a nőnek, nem xarakodik, bénázik.


25N

2018. aug. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

5ös válaszolóval értek egyet


/27f

2018. aug. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Csakis tapasztalt FÉRFIt keress. Engedd el magad,ne stresszelj rá és hagyd,hogy vezessen :) Ha jó az összhang akkor hamar fel tudsz oldódni és a gátlásaid is hamar megszünnek! ...és jöhetnek a "mocskos" dolgok is :)

Szorítok!


36f

2018. aug. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
Van rengeteg "szexben félénk" fiú, itt is olvastam már 25-30 éves szűz fiúktól érkezett kérdéseket válaszokat. Ilyennel fedezhetitek fel közösen egymást és magatokat.
2018. aug. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%

Számomra egyáltalán nem probléma, de hát mindenki más. Volt már ilyen partnerem, pedig én nem vagyok ilyen, de én élveztem, ez a kis szűzies viselkedés bejött.

F

2018. aug. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 StevenUp ***** válasza:
6%
Általában az ilyen nőknek jó a humoruk
2018. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!