Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti vágytok arra hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti vágytok arra hogy a nő prosztata masszázst csináljon? Vagy csinálták már? Hogyan csinaljam hogy jó legyen a páromnak?

Figyelt kérdés
Szeretném ezt is kipróbálni a párommal, de nem igazán tudom hogy esne jól neki, hogy kezdjek bele?
2018. szept. 3. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Rövidre vágott köröm, orvosi vékony gumikesztyű (mivel medical fetshes vagyok én is, és a lány is, aki csinálta nekem, ez külön izgi volt, és még higiénikus is). Hanyatt fekszik, felhúzza a lábát terpeszben teljesen, és sok sikosítóval óvatosan csináld, és kérdezz folyamatosan, h milyen érzés, meg fogod találni! Onnantól újra kérdezz, h milyen erővel mit érez, jó vagy rossz, és így menni fog!
2018. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem vágyom rá. Inkább a farkamat kényeztesse...
2018. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Máris kipróbálnám :) köszönöm a válaszod!
2018. szept. 3. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!