Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes lányok szeretik úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok szeretik úgy kapni a nyalást, ahogy sok fiú a szopást? Betérdelve, engedelmesen, néha fel-fel pillantva.

Figyelt kérdés
Szerintem a legizgatóbb dolog. Ha egy nő úgy igazán tetszik, erre vágyom, ez az első fantáziám vele. És örülnék, ha a fogadó oldalon is léteznének ilyen vágyak. "Térdeljen és nyaljon úgy és ahogy nekem jó!" :) vagy feküdjön a fiú, kétvállra lenyomva, és úgy ül a pompás nőstény az arcára! Aww....

2018. szept. 3. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ratyi egy fantázia
2018. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Köszi, most már tudjuk, mire vered ki ma este.
2018. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha jol csinalja, akkor nem tudnek allva maradni kozben.
2018. szept. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Igen, ilyenek a " pompás nőstények ".
2018. szept. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kell állni ehhez. A lány üllhet is pl fotelben, vagy az ágy szélén, ott akár hátra is dőlhet. A fiú pedig térdel.
2018. szept. 4. 09:54
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Én szeretem magam nyalatni. Mindenféle pozicióban.

Főleg, ha a férfi farkincája erényövben van :)

2018. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lefetyeljen mint a kutya. Nem kell ram nézzen, mert, becsukom a szemem. Lehet hallani, ahogy ő is élvezi. Közben mehet az ujjazas.
2018. szept. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
93%
Nekem az jobban jön be, ha dominánsan viselkedik miközben nyal. Pl. a combjaimat minnél jobban széttárja és birtoklóan viselkedik, de figyeli a reakcióimat és igyekszik minél jobban csinálni
2018. szept. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!