Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy nőcsábász férfiak van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy nőcsábász férfiak van hogy kapcsolatba keveredtek?

Figyelt kérdés

Aki ismeri az így jártam anyátokkal sorozatot abból Barney Stinson szerű férfiakhoz lenne kérdésem akik folyton csak csajoznak meg egy éjszakásoznak, hogy nálatok van, hogy néha bele mentek kapcsolatba rövidebb hosszabb időre?


Én ilyesmi életmódba kezdtem bele nemrég. (nem pofátlanul kihasználva a nőket hanem ő is tudja hogy csak egy éjszakás lesz). Viszont kicsit aggódok hogy véletlen leragadok valaki mellett. Tudom erre vágyna alapvetően minden ember meg ez a helyes út, de ahogy Barney mondta, 30 éves korom előtt eszemben sincs megházasodni :D.


Viszont én eléggé társas jellem vagyok nekem néha hiányozna egy kapcsolat. Most ne gondoljatok túl semmit szimplán kiégtem 1-2 rosszul sikerült kapcsolattól és most rohadtul nem akarok beleszállni, inkább szórakozok.



2018. szept. 9. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Háhh az ilyeneknek egy kapcsolat túl bonyolult és nem éri meg nekik....
2018. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
sok sok nyársra húzott, szétkefélt csaj után találkoztam egy nővel aki úgy megforgatott, hogy szétolvadtam. 9 éve vagyunk együtt boldogságban, soha nem kéne más.
2018. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül is igen az se rossz életcél ha megtalálod azt akivel évekig boldog tudsz lenni. De az első részben jól írja, úgyse vagyok olyan stabil hogy tudjak egészséges kapcsolatba kezdeni. Ilyen téren hasonló vagyok mint barney, hogy egy érzelmi hulladék bizonyos okok miatt, pont mint nála eltorzult a jellemem.
2018. szept. 9. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, mert nem csak a csajozás van az életemben és ha pl. belekezdtek egy projektbe, vagy valami más hobbim elkezd újra nagyon érdekelni, akkor nem fogom állandóan csajozással tölteni az időm.


Pl. tavasszal orosz nyelvvizsgára készültem és volt egy barátnő-féleségem, mert akkor is volt igényem a szexre és jó volt hogy mindig volt egy csaj rá állandóba.


Egyébként nem tudom mennyire számítok nagy nőcsábásznak, idén eddig 6, tavaly 11, előtte évben 5 csajjal voltam például. De van olyan ismerősöm, akinek simán megvan tényleg egy új csaj úgy párhetente, lehet hogy ő számít inkább a nőcsábásznak. (Erre most két fajta kommentek jönnek majd: Milyen béna vagyok, hogy csak ilyen kevés nővel vagyok, vagy ne sunnyogjak, ez is nőcsábásznak számít :D )

2018. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ja a csajozás mellett nekem is van csak szexre csaj, csak tetszik nekem az, hogy mindig más nőkkel enyeleghetek bulikba és hasonló, na meg egy nőt se akarok magamnak kitenni. :D
2018. szept. 9. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!