Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első sorban a vékony h Hölgyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban a vékony h Hölgyekhez szól a kérdésem. Külsőleg Ti milyen testalkatu, illetve kinézetü férfit részesítenétek előnyben, mikor párt kerestek magatoknak?

Figyelt kérdés

Nyilván az egyik legfontosabb az, ha valakinek helyén van a szíve, lelke, és nincs elcsúszva az értékrendje.

Ami nagy szó, mert kifordított, torz világban élünk, ahol az emberek többségének bizony el van csúszva az értékrendje. Viszont az ismerkedésnél első, nyilván a külső, illetve a kisugárzás amit megpillantunk a másikon.

Annak ellenére, h egyáltalán nem vagyok egy rossz kinézetü férfi, és úgy gondolom minden más is rendben van körülöttem, nagyon nehezen találom a számomra megfelelő partnert. És sok esetben még az ismerkedés is vontatott, és semmitmondó. Az elmúlt 3 évben, javarészt inkább csak szex partnereket találtam, pedig nem azt kerestem. A netes ismerkedés meg eleve halott ügy, és nincs róla jó véleményem. Pedig már onnan is volt 1-2 történetem. Szóval elég kilátástalannak érzem néha ezt a párkapcsolati történetet..



2018. szept. 9. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
A dereka vékony legyen, a pénztárcája vastag! :-)
2018. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akinél csak ennyi a lényeg, h a pénztárca vastag legyen, na ők lesznek többségben a szexpartnerek, akikkel egy igazi férfi, nem hosszú távra tervez. Hiszen kimondatlanul is tudja jól, h nem miatta van vele, hanem csak azért, mert pl.: számító.
2018. szept. 9. 20:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyenhez is volt szerencsém. Ezért tudom, h mi az, ami nem kell, és h mi az, ami az én utam és van jövője.. ;)
2018. szept. 9. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Valódi párkapcsolatban nem a külső a lényeg.

A külső inkább a szexkapcsolatokban dominál.

Bár nekem az erősebb testalkatú férfiak jönnek be, mint pl Russel Crowe, a párkapcsolataimban abszolút eltérő külsejű pasik voltak. Magas, vékony, szőke, barna, hosszú hajú, rövid hajú, stb.

Nálam például hosszú távra sokkal lényegesebb egy ember belső értéke, hogy tudjak vele társalogni, nevetni, közös programot tervezni.

2018. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Az én ideálom 180-185 közötti, férfias testalkatú. Jó, ha izmos, főleg ha a karján, mellkasán látszódik, de nem kell kockahas és simán lehet rajta egy kis felesleg is, csak ne legyen olyan vékony, mint én.

De most őszintén, ez annyira változó. Valakinek pont a vékony alacsonyabb fiúk az esetei..

2018. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszem, hogy a kinézeteddel volt a probléma, mindenki bejön valakinek. Lehet, csak nem volt eddig szerencséd.

Nekem a 175cm fölötti, átlagos testalkatú van enyhén izmos férfiak tetszenek(kis pocak még belefér). Szemszín, hajszín mindegy. Legyen mindig ápolt, öltözködjön ízlésesen, és nézzen ki férfiasan, ami azt jelenti, hogy rövid a haja, amit nem zseléz agyon, és nem hord homokosnak kinéző "trendi" ruhákat, nincs kitetoválva, és nincs fültágítója, piercingje. Szóval összefoglalva egy normális, átlagos kinézet megfelel egy megnyerő személyiséggel.

2018. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!