Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Asszonyaim! Önök hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyaim! Önök hogyan vélekednek a magyar férfiak szexuális teljesítményéről?

Figyelt kérdés
2018. szept. 10. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem még az jól is megy nekik de másban katasztrófálisak vagytok.
2018. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kérdés rasszista.
2018. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tiszteltt asszonyom,,köszönöm megtisztelő válaszát!
2018. szept. 10. 12:15
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
miben katasztrofálisak?
2018. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Minden férfi más, most az alapján nem fogsz tudni véleményt alkotni, ha néhányan leirnák, hogy az ő pasikájuk épp milyen az ágyikóban.


Nekem angol származású fiúm van, szóval én nem tudok vélekedni a magyar pasikról, de nem is tartom relevánsnak a kérdéset, mert mint feljebb is mondtam, néhány komment alapján nem leszel okosabb.

2018. szept. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
szerintem rosszabb mint a külföldieké, vagyis mikor én németországban volt nyaraláson 3 nemet fiúval feküdtem le és jobban élveztem velük mint itt a megannyi magyarral, de szerintem ez inkabb emberfüggő. 19L
2018. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Mindenben,magas igényűek de szigorúan csak külsőben közben ők meg hogy néznek ki. Nagyja eszi a szemét kaját,nem sportol, bagózik, sokuk iszik de azok a lányok akik szerintük jól néznek ki nem így élnek, de még költsenek is csomót a külsejükre ha nem elég szerencsés a genetikájuk. Bass.zák a forintot amivel nem is az a baj hogy egy nő esetleg ezt elvárná hanem beadják a gavallért aztán a nő fejéhez vágják ha egy kávéba is került úgy, hogy közölte hogy kifizeti szívesen a részét a többedik randin. Nem tudom ha mi nők vacsorát készítünk mi is csapjuk ki a blokkot hogy fizesd a felét?Gúnyolódnak,belekötnek egy csajba mert szerintük nem jól néz ki.Ha valami nem tökéletes a kapcsolatban sokuk szaladó frászt kap.Szerintük alap hogy a bunkó beszólásaikat el kéne viselni és nem jól felrúgni őket miatta de szerintem ez nem ígyvan. A mai 20-30-as férfi korosztály gusztustalan. Amúgy sok páva még pluszba nőiesebb mint én meg sok csaj.. Lassan nem lesz jó a férfi nem semmire.Nem is tudom apátok hogy nem szégyell titeket mikor az ő generációjuk valamivel normálisabb férfiakból áll.
2018. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Itt is látszik hogy te is csak a sze.xuális teljesítményre vagy kíváncsi kérdező. Mikor lesztek már a normális viselkedésre is kíváncsiak??Mikor kezdenek el ezek a férfinak látszó izék magukba nézni hogy nem feltétlen a csúnyaságukkal van a baj hanem hogy cse.szett gyökerek agyilag,lelkileg,viselkedésre és mentálisan????????
2018. szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
7 # téged most dobtak ki gondolom vagy nem kellesz a kutyának sem.
2018. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem többen mint az egészséges lenne még úgy hiszik magukról hogy királyak az ágyban. (de teszem hozzá ez női hibából is ered, mivel a nők nagy része is képes bekamuzni az orgazmust vagy megelégszik a szerényebb teljesítménnyel)

Ha viszont szólni mersz, hogy ez neled nem kielégítő, akkor rögtön frigidnek leszel címkézve "hiszen a többi nő sosem panaszkodott".

De a legáltalánosabban fogalmazva: aki sokat igért magáról az rendszerint a legnagyobb csalódás.

2018. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!