Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sikerült már úgy elélveznetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már úgy elélveznetek, hogy a partneretek a pénisze hegyével izgatta a csiklótokat vagy ti vettétek kézbe az irányítást?

Figyelt kérdés

2018. szept. 11. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Bocs, hogy férfiként válaszolok, de én időnként szoktam ezt csinálni a páromnak😀,és nagyon imádja ezt a makk vs. csikló simogatást.
2018. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2018. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
SzDG! A lényegre nem válaszoltál: Elélvez úgy a csajod?
2018. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, ha már minden jó nedves, de a barátom azt nem sokáig bírja, káár :/
2018. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1-es, elélvez tőle a partnered?


4-es, gumi nélkül szoktátok csinálni, mert gumival lehet tovább bírná a barátod :)

2018. szept. 11. 13:52
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gumival 1000% h tovább bírná, de nem szeretí, úgy ő nem érez semmit. Az a baj h nagyon felizgul ha csinálom és be kell tennie, ami összességében nem gond persze...
2018. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintetek a "nagyon imádja" alatt mit értünk? Biztos dögunalmas neki az egész, fekszik ott fél órán keresztül szerencsétlen, közben kifesti a körmeit, stb😂 Igen, akkorát élvez tőle mint a ház!!!
2018. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi nők mindent szeretünk, ha van egy ügyes és figyelmes partnerünk, de azt hiszem ezzel a férfiak is így vannak, a szexet illetőeny

De ez kifejezetten izgató szokott lenni, és kielégítő mindkét félnek.

Én imádom amikor a párom csinálja, és könnyedén elélvezek tőle.

2018. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

értem, én azért bevállalnám akár gumival a párod helyében, hogy ilyesfajta örömöt is okozhassak ha már ennyire izgat ez téged.


mondjuk lehet én sem bírnám gumi nélkül, mindig gumival csináljuk :)

2018. szept. 11. 14:03
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem. Sajnos nem tudja olyan finoman kontrollálni mint az ujját így van hogy elrontja azzal pl nagyon erősen neki nyomja.

Elélvezni még nem tudtam ettől.

2018. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!